Letní anglický příměstský tábor

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika, Kurzy, vzdělání, konference
Anglický příměstský tábor pro nejmenší.

Tento týdenní program je určen pro děti od 3 – 5 let (po dohodě lze zařadit i dítě mladší 3 let, pokud je samostatné). Termín konání 15.8. – 19.8. 2016 od 9:00 - 17:00 hod.

Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Děti jsou na jazyky extrémně vnímavé již od útlého věku, proto jsme pro ty nejmenší ve věku přibližně 3 – 6 let připravili anglický týden. I když vaše dítě nepřichází do styku s angličtinou často, s námi získá dobrý základ pro další rozvoj.

Proměníme se v anglické námořníky a budeme cestovat do anglicky mluvících zemí, každý den do jedné: Kanada, USA, Austrálie a Nový Zéland, Velká Británie, Irsko. Budeme objevovat jednotlivé země, jejich zvyky, přírodu, zvířátka, pohádky i písničky.

 V ceně příměstského tábora je zahrnuto:

  • Jídlo – svačinka / oběd / svačinka, pitný režim.
  • Lektorka angličtiny
  • Učební pomůcky

Co nabalit dětem s sebou:

  • přezůvky
  • pohodlné boty na procházky a sportovní aktivity
  • vhodné sportovní oblečení na vnitřní i venkovní aktivity vč. pokrývky hlavy a opalovacího krému
  • lahev na pití
Účinkují

Veronika Linhartová

Myslím si, že anglicky se zvládne naučit každý, jen je potřeba najít způsob studia, který bude vyhovovat právě Vám. Výuka by podle měla být především příjemná a zábavná, tak aby jazyk stal přirozenou součástí Vašeho života, něčím, co ho obohatí o nové přátele, zážitky a kulturu. “ Angličtinu vyučuji od roku 2008. Začínala jsem jako lektorka v mateřských školách a postupně jsem vedla různé druhy kurzů - výuku dětí i dospělých, přípravu na mezinárodní certifikáty, obchodní angličtinu, konverzaci, přípravu k maturitě a další. Kromě péče o syna se věnuji studiu práv. Ve volném čase, pokud mi nějaký zbývá, ráda sleduji filmy, čtu, sportuji nebo vařím.

Termíny