Hrajeme si Montessori - lekce pro děti s rodiči

Volný čas, Sport, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference
Lekce se pravidelně konají každé úterý od 9,00 – 18,00 hod.

Učte své děti rozvíjet řeč, paměť a pozornost. Zdokonalujte jejich koordinaci těla, vyvíjejte jemnou motoriku, pěstujte trpělivost a soustředění. To vše zábavnou a hravou formou za vedení lektorky Pavlíny Landovské. Kurzy jsou určeny pro děti od 5 měsíců do 3 let v doprovodu rodičů. Kapacita jedné lekce 3 maminky s 1 dítětem. Délka lekce 45 min.

Co přinese vašemu děťátku účast na lekcích Hrajeme si Montessori?

Při lekcích budete svědky zklidnění a zvýšení koncentrace vašeho děťátka, zde zažije první zkušenost spolupráce s „cizím“ člověkem a ostatními dětmi, což mu bude přínosem při nástupu do školky. Uvědomí si více své hranice  v novém prostředí. Tato zkušenost vám dá více svobody v přístupu k děťátku a nápady při řešení každodenních situací.

Oboustranný respektující přístup vám přinese pocit štěstí a radosti a budeme se spolu těšit z jejich nápaditosti  a zručnosti. Uvědomíte si lépe jejich možnosti a radost z prožívané chvíle. Cílem je vést vaše děti k samostatnosti, lásce, ohledu na sebe a okolí.

Co na lekci zažijeme?

  • Obrázkové karty pro rozvoj řeči, paměti a pozornosti
  • Pohyb s pomůckami na rozvoj koordinace oko/ruka-noha
  • Montessori pomůcky na rozvoj jemné motoriky, trpělivosti a soustředění

 Domů si odnesete:

  • Nápady, jak ve vašich domácích podmínkách můžete zajistit připravené prostředí, jak vytvořit pomůcky z domácích „nástrojů a surovin“ a  jak vést děti k samostatnosti a zodpovědnosti, jak dávat dětem svobodu i hranice
  • Informace o nových připravovaných akcích na zajímavá témata
  • Informace o Montessori přístupu a o dalších přínosných metodách

Pokud se vám bude ochutnávková lekce líbit, můžete si vybrat některý z níže připravených balíčků.

Ceny lekcí: účastní se 1 dítě + 1 rodič

  • Ukázková lekce = 250 Kč
  • Jednorázová platba další lekce = 350 Kč
  • Platba balíček 4 lekce  = 1300 Kč
  • Platba balíček 12 lekcí = 3600 Kč
Účinkují

Pavlína Landovská

Děti jsou láska, radost a to je to, co mě už velmi dlouho přitahuje. Děti miluji a proto jsem se konečně vydala na tuto cestu. Na cestu laskavého průvodce dětí i jejich rodičů. K Montessori metodě jsem se dostala asi před 14 lety. Absolvovala jsem Montessori kurzy u paní Štarkové, V roce 2013 na podzim jsem se zapsala do rekvalifikačnho kurzu „Lektor pro práci s rodinou“ (pro děti 0-6 let) a v roce 2014 na jaře jsem jej zakončila úspěšným složením závěrečných zkoušek Jako lektor „Hrajeme si Montessori“ pracuji od září 2013.
Termíny