Pohybové kurzy pro děti s rodiči

Volný čas, Sport, Pro děti
Pohybové kurzy od 5 měsíců do 2,5 let s rodičem.

Lekce se konají každý pátek:

  • 9:30 hod. (Miminka 5 – 12 měsíců) 
  • 10:15 hod. (Broučci 1 – 2,5 roku)
  • 11:00 hod. (Broučci 1 – 2,5 roku) 

Co nás na lekcích čeká?

Budeme si hrát, chovat se, pomáhat dětem zjistit kde co mají a jak to používat :-)) Zklidňovat nebo stimulovat jejich nervový systém, rozvíjet smysly (zrakový, sluchový, čichový, hmatový, chuťový). A samozřejmě rozvíjet také sociální interakce s ostatními dětmi.

V kurzu využijeme spojení mateřství a perinatální psychologie (vývoj v období před a těsně po porodu), pohybovou terapii, jogu, hudbu, tanec, říkanky, zpěv, skupinovou dynamiku, práci s energií, doteky a dotekové hry na tělo, masáže dětí a samozřejmě také vývojové pohyby.

Podpoříme vás v prohlubování vztahu a komunikace s vaším děťátkam a při hledání vaší nové identity jako matky.

Lekce trvá 45 minut. Není třeba speciálního oblečení či vybavení.

Máte možnost si zakoupit balíček 10-lekcí za 1500 Kč. Jednotlivá lekce stojí 180 Kč. Úvodní lekce pro nové děti je zdarma.
Při rezervaci, prosím, do komentáře napište jméno, měsíc a rok narození vašeho miminka. 

Účinkují

Petra Davidová

Taneční pedagožka, certifikovaná dula a laktační poradkyně, lektorka v oblasti vývojových pohybů kojenců a jogy pro miminka, doprovází ženy k porodu do pražských a středočeských porodnic od roku 2006, má 12letou praxi kurzů s dětmi, je matkou dvou synů narozených r.2001 a 2003 v porodnici a dcery 2010 narozené doma. Více o ní na www.dulapraha.cz.

 

Termíny