Akce pro plátce DPH: vyplnění kontrolního hlášení s odborníkem

Kurzy, vzdělání, konference

Pražská pobočka společnosti TaxVision v blízkosti metra Florenc chystá na 22. února odpolední akci pro všechny podnikatele, kterých se týká povinnost odevzdat kontrolní hlášení.

„Už ve čtvrtek 25. února je termín pro podání prvního kontrolního hlášení. To musí podávat všechny právnické a fyzické osoby s měsíčním zdaňovacím obdobím. Fyzické osoby se čtvrtletním zdaňovacím obdobím hlášení podávají 25. dubna. Jednotlivým klientům se budeme věnovat individuálně. Poradíme, jak kontrolní hlášení vyplnit, případně opravíme už vyplněné hlášení. Klienti z akce budou odcházet se správně vyplněným kontrolním hlášením, které navíc mohou přímo při akci elektronicky podat na finanční úřad,“ popsala cíl unikátní veřejné akce Blanka Štarmanová ze společnosti TaxVision.

Zájemci o vyplnění kontrolního hlášení s odborníkem se mohou zapsat na přesnou hodinu v elektronickém formuláři vyvěšeném na www.taxvision.cz. „Pokud účastníci přinesou všechny potřebné podklady, jejichž seznam si mohou ověřit také na našich internetových stránkách, odejdou s kompletně vyplněným a podaným kontrolním hlášením. Akční cena je 500 korun,“ popsala Blanka Štarmanová.

Kontakty

www.taxvision.cz

Termíny