Čaj o šesté s hostem - Princip barona Prášila aneb jak neztratit hlavu a zachovat si humor v těžkých i v naprosto nemožných situacích

Volný čas

Podvečerní povídání o tom, jak se nezbláznit, jak najít pomocnou ruku na konci svého ramene a jak se nechat inspirovat čímkoliv, co nás cestou "cvrnkne do nosu", abychom se cestou neztratili, i když není ani na špičku toho nosu vidět. 

Povídání o bytí v přítomnosti, o světě uvnitř i vně nás, o těle a snech, o hranicích, o mapování minulosti i budoucnosti a o celistvosti a "vědomém životním stylu". 

Až doposud jsem měla jako hosty samé ženy. Je načase to trochu otočit i do té mužské polarity a tak jako prvního mužského hosta jsem nám pozvala Stanislava Horáka. 

Stano ke svému krátkému představení uvedl: "jsem certifikovaný procesový facilitátor, průvodce, konzultant a terapeut se zkušenostmi z mnoha oborů a širokou paletou vlastních životních vzestupů i pádů. V těchto dnech dokončuji vlastní projekt na specifickou formu provázení pro lidi, kteří potřebují intenzivní individuální podporu a navigaci tam, kde se běžné postupy míjejí účinkem." 

Účinkují

Marie Krchňavá a Stanislav Horák

Kontakty

www.osvobodse.cz

Termíny