Valentýnské plavby v Pražských Benátkách

Volný čas

Romantické povahy a páry mají jedinečnou šanci, jak prožít svatého Valentýna, či si jen zpříjemnit neděli 14. února a potěšit partnera originálním dárkem. Zážitek srovnatelný s romantickými plavbami v italských Benátkách si totiž mohou dopřát na Vltavě s výhledy na nejhezčí památky našeho hlavního města. Společnost Pražské Benátky, která plavby pořádá, navíc v tento den nabízí speciální ceny pro všechny zamilované.

Polibek na benátské gondole
Romantický polibek na gondole? Není za ním třeba cestovat až do Benátek! 20 minutová plavba na pravé Benátské gondole Eleanoře za sníženou cenu 880 Kč za pár (běžná cena 2.250 Kč) nabízí neopakovatelný zážitek při plavbě zákoutími pražských vodních kanálů. V ceně plavby je i sklenička italského šumivého vína, růže pro dámu a vstup do Muzea Karlova mostu zdarma.

Valentýnské plavby v Pražských Benátkách
Pražské Benátky z historického přívozu lze vidět za cenu 580 Kč pro pár a v ceně je také sklenička sektu, růže pro dámu a vstup do Muzea Karlova mostu zdarma. Kapacita lodi je 30 osob. Každou plavbu vyplouvají dvě lodě (celková kapacita plavby 60 osob).

Rezervace lístků a více informací:

http://www.prazskebenatky.cz/cz/prazske-benatky/valentynske-plavby-2016

http://www.gondolier.cz/

 

Termíny