VALENTÝNSKÉ FOCENÍ VE ZLATÉM JABLKU

Volný čas

Užít si svátek sv. Valentýna budou mít možnost všichni návštěvníci, kteří zavítají v sobotu 13. února mezi 10:00 a 20:00 hodinou nebo v neděli 14. února mezi 10:00 a 18:00 hodinou do Zlatého jablka. V přízemí hlavní galerie bude pro zamilované páry a všechny, kteří neberou život příliš vážně opět připravený zábavný fotokoutek. Na své si samozřejmě přijdou i zastánci tradičního pojetí tohoto svátku – nechybí zde ani „srdíčkové“ dekorace nebo speciální akce u jednotlivých obchodníků.

 Zamilovaným i ostatním, kteří se chtějí na Valentýna pobavit a ještě, se třeba se nechat zdarma vyfotit, bude ve Zlatém jablku od sobotního dopoledne k dispozici speciální fotokoutek firem Fotolab a Nikon. K focení mohou návštěvníci využít řadu bláznivých i tradičních rekvizit, díky kterým mají možnost „vylepšit“ svůj vzhled a užít si při pózování spoustu legrace.

 „Návštěvníci přímo na místě získají dvě fotografie,“ uvádí ředitel centra Jiří Kratochvíl a dodává: „ Pro ty, kteří své snímky navíc budou sdílet na svém FB profilu je připravena soutěž o 3 fotoaparáty Nikon a další ceny v hodnotě 10 000 Kč.“

 Více na www.zlatejablko.cz

Termíny