DUB FROM THE GROUND V. with INDICA DUBS (UK) & PAWLAC ZEWLS FAMILY

Hudba

Hello Dubheads!

Je tady další velká session pod hlavičkou DUB FROM THE GROUND, která bude výjimečná ze dvou důvodů.
Je to naše první velká klubová akce, a to nám zároveň dává možnost mít poprvé 2 STAGE.

Na PRVNÍ STAGE se na precizním zvuku BLACK DIAMOND SOUNDSYSTEM 6 scoops (kteří samozřejmě podpoří i svou selekcí) představí Sukh Gill aka INDICA DUBS!

PRVNÍ STAGE dále okoření svou selekcí DJ NV, který je bratrancem INDICA DUBS a prý má přichystané čerstvé duplates od největších jmen UK scény!
Selekci doplní dva MCs, náš téměř stálý host, MC BARABBA. Původem italský vokalista, který se rychle etabluje na nejrůznějších dub/reggae akcích i v ČR.
Druhým je pak MC/singjay Papa Rasty aka LEVELION, zástupce pražské Prag:matics crew, kterou i spoluzakládal. Na majku se prezentuje už osm let, loni vydal album Grandfinále a předskakoval takovým jménům, jako jsou Demolition man aka Ras Demo, DUB INC, Longfingah & Lengualerta, Patrice či Illbilly Hitec.
Samozřejmostí jsou selekce DUB FROM THE GROUND CREW.


DRUHÁ STAGE bude pro nejen brněnské fanoušky opravdovou lahůdkou. Můžete totiž čekat legendární PAWLAČ ZEWLS full crew, a to na vlastním zvuku !! Pawlačáci a jejich hosté z dalších různých brněnských uskupení vás provedou vodami reggae a dubu, ale tam se určitě nezastaví a zaplují i do dalších žánrů. V průběhu celonoční show budou hudbu doprovázet na majku různí MCs
Svoji live show předvedou RYBYDUB


Těšit se můžete také klasicky na Vojťákův kávový stánek

Těšíme se na Vás na Favále..

DUB IT !!!

Website: www.indicadubs.com
Facebook: www.facebook.com/indicadubs
YouTube: www.youtube.com/indicadubs
Soundcloud: www.soundcloud.com/indicadubs

Termíny