Bytosti přírody – život s jiným světem

Kurzy, vzdělání, konference

Milí přátelé všech bytostí přírody,

srdečně Vás zveme na odpoledne s ochránkyní bytostí přírody, paní Margot Ruis! Pro všechny příznivce, pouhým okem neviditelného světa kolem nás, je připraveno setkání s názvem „Bytosti přírody – život s jiným světem“ s úspěšnou rakouskou autorkou knih „Bytosti přírody“ a „Bytosti přírody a léčení Země“. Pokud se Vám její knihy také zapsaly do srdce nebo se teprve o bytostech přírody chcete teprve více dozvědět, můžete se s jejich autorkou setkat naživo. V ceně vstupenky je zahrnut čtyřhodinový program složený z přednášky, odpovědí na otázky z publika a autogramiády.

Margot Ruis působí po celém světě. Do naší republiky přijíždí jen ojediněle a tato příležitost nastane právě v dubnu. Kapacita sálu je pouhých 290 míst. Program bude simultánně tlumočen PhDr. Magdalenou Havlovou.
 
Tato vstupenka je skvělým tipem na dárek pro někoho blízkého, kterého tak můžete obdarovat nebo přijít společně! Na vyžádání rádi zašleme dárkový certifikát Vám nebo obdarovanému. Tuto skutečnost prosím uveďte do poznámky.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy na emailu info@knihykazda.cz nebo tel. č. 702 036 022 nebo 728 672 169.

Shrnutí:
Kdy: neděle 10. dubna 2016 od 14 do 18 hodin
Kde: Kongresové centrum Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6- Dejvice.
Za kolik: 390 Kč v předprodeji, 450 Kč na místě (pokud budou ještě vstupenky). Zaslání dárkového certifikátu je již v ceně vstupenky.

Koupit vstupenku

Termíny