Síla se probouzí i v ostravském Avionu!Přijďte na Lego Star Wars!

Pro děti

Přijďte se svými ratolestmi poslední lednový víkend do ostravského Avion Shopping Parku a společně porazte temnou stranu síly! Unikátní LEGO STAR WARS road show, která se v Moravskoslezském kraji koná jen v ostravském Avion Shopping Parku, pohltí ve stylu kultovních Hvězdných válek obchodní centrum v termínu od 30. do 31. ledna 2016. Pro děti je zde nachystán bohatý program plný her a soutěží se skvělými výhrami od firmy LEGO, zábavným fotokoutkem s převleky, a chybět nebude ani možnost postavit si vlastní vesmírnou loď nebo dalekou planetu ze speciální Star Wars LEGO série.

Program začne v oba dny vždy v 10:00 hodin a končit bude v 18:00 hodin. Po celou dobu se mohou děti těšit na dva velké hrací stoly, kde budou moci popustit uzdu své fantazii a vytvořit si vlastní modely Star Wars z LEGA. Ty nejzdařilejší se pak stanou součástí speciální výstavy. V herním prostoru bude také nachystané Star Wars pexeso, a ti největší fanoušci nesmí minout skvělý fotokoutek, kde se mohou vyfotit v převleku své oblíbené Star Wars postavy. Domů si pak mohou odnést fotku v kostýmu Luka Skywalkera se světelným mečem nebo temného Darth Vadera.

Po celý víkend také budou moci děti hrát o hodnotné LEGO ceny v rámci velkého víkendového herního kvízu, ale soutěží zde bude probíhat mnohem více. Speciální ocenění v podobě upomínkového diplomu dostanou všichni ti, kteří úspěšně absolvují všechny vesmírné LEGO aktivity, které zde pro děti nachystá odborný personál.

„Aktivity s firmou LEGO pořádáme v našem centru už po několikáté a vždy se těší velkému zájmu nejen dětí, ale také jejich rodičů. Věříme, že speciální road show LEGO STAR WARS opět přitáhne všechny nadšence jak oblíbené stavebnice, tak Hvězdných válek. Rádi bychom všechny zákazníky srdečně pozvali k návštěvě,“ říká Zuzana Pilipčincová, ředitelka Avion Shopping Park Ostrava.

Další dokumenty k akci

  
Termíny