VIVALDIANNO

Divadlo, Volný čas, Hudba

Velkolepý projekt! Otevře se Vám úchvatná podívaná na podání klasické hudby interpretované v současném moderním a energickém pojetí s vysokou úrovní, noblesou a jedinečností.

Kromě osvědčené dvojice - Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený se na pódiu vystřídala řada špičkových hudebníků. Při velmi originálním spojení klasiky s moderními rockovými a elektronickými prvky se představila světoznámá hráčka na elektrické a akustické cello Tina Guo (USA). Pro další koncerty jí bude alternovat neméně schopná a talentovaná Terezie Kovalová. Houslových partů se ujala velmi talentovaná Julie Svěcená.


Vyprodané haly, přidaná odpolední představení, nekončící potlesk, standing ovation a obrovská dávka energie doprovází VIVALDIANNO 2015 - Město zrcadel na česko- slovenském turné. Desítky tisíc diváků zažilo tuto neopakovatelnou show nabitou energickou hudbou, tancem, mluveným slovem a speciálními 3D animacemi.

Účinkují

Michal Dvořák 
Jaroslav Svěcený

Tina Guo (USA)

Terezie Kovalová

Julie Svěcená

excelentní smyčcové Heroldovo kvarteto, kytarista, aranžér a mistr zvuku - Jiří Janouch, kytarista a zpěvák Michal Pelant, violoncellistka Terezie Kovalová, kolegové z Peru Carlo Zegarra a Vlado Urlich na perkuse a indiánské flétny, bicí soupravu skvěle ovládal Martin Kuzma.

Kontakty

www.mkz-ltm.cz

Termíny