Brýle? - Děkuji, s radostí odkládám... :-)

Kurzy, vzdělání, konference

 1 denní seminář

 

Patříte k těm, kteří se bez brýlí neobejdou?

Bez brýlí si nepřečtete jídelníček v restauraci, jízdní řád na zastávce, knížku, kterou si vezete s sebou, noviny,... ?

Nebo naopak bez brýlí nepoznáváte na ulici své známé, máte problém s orientací?

To všechno znám, taky jsem si tím prošla.... Dvakrát... :-)

A jsem moc ráda, že se mi podařilo objevit metodu, která mi tento můj věčný zápas s brýlemi pomohla vyřešit.

Více o mém vlastním příběhu se dočtete zde.

Všechny alternativní metody zlepšení zraku, ke kterým jsem se v době svého hledání dostala, vycházejí ze stejného principu - oční svaly fungují stejně jako ostatní svaly našeho těla - pokud se nepoužívají, ochabují a ztrácejí svoji funkci. Pokud jsou v napětí, nefungují správně, tedy zůstavají “zaseknuté” v nevhodné poloze a zhoršují nám funkci nejen příslušné části těla, která je využívá, ale mohou zapříčinit i další fyzické problémy - v případě očí jsou to např. i průvodní bolesti hlavy.

Na funkčnost našich očí (stejně jako na jiné části našeho těla) má zcela jistě i náš současný způsob života: dlouhé hodiny u počítače, u televize, umělé osvětlení, kdy nehnutě hledíme dlouho do jednoho bodu, bez mrkání, bez průběžného zaostřování jinam a tedy "cvičení" našich očí. Tím máme oční svaly v neustálem napětí a přestávají správně fungovat.

Tak si nasadíme brýle, čímž jim dáme "berličku" a ony přestanou mít důvod fungovat, protože tato "berlička" vlastně dělá práci za ně. A tak postupně měníme za silnější a silnější “berličky".... 

Celodenní semniář “Brýle? - Děkuji, s radostí odkládám... :-)” je z velké části založený na práci s podvědomím a na řešení vašich sabotážních programů a nastavení, které vám mohou bránit v tom, začít znovu správně vidět nebo pravidelně cvičit, aby vaše snažení mělo výsledky.

Budeme pracovat na vašem vnitřním nastavení tak, aby vaše mysl přijala fakt, že jste schopní vidět bez brýlí.

A samozřejmě budeme i cvičit a to nejen cviky přímo na oči, ale na celé tělo, protože všechno souvisí se vším a k uvolnění očních svalů je potřeba být uvolněný celkově. K tomu nám pomohou i krátké vedené relaxace.

Díky této kombinaci a dalšímu pravidelnému cvičení po dobu řádově několika týdnů (v závislosti na tom, jaký počet dioptrií v tuto chvíli máte) získáte příležitost vaše brýle odložit.

O čem tedy seminář bude?

Všechno souvisí se vším. To, co se projevuje na naší fyzické úrovni je pevně spjato s tím, co prožíváme a naším vnitřním nastavením. Podíváme se tedy na všechny tyto oblasti, aby se dostaly do rovnováhy.

•Vnitřně se nastavíme na cíl - tedy odložení brýlí

•Důležitou součástí uskutečňování je uvolnění - předvedeme si uvolňovací cviky, budeme se bavit, budeme se ladit do radostné nálady

•Dáme si i vedenou relaxaci, která vše, co budeme na semináři prožívat, propojí s naším podvědomím, aby s námi spolupracovalo i mimo seminář

•A samozřejmě budeme provádět praktické cviky na oči, ukážeme si techniky, které pak budete doma používat - nejsou nijak těžké a ani nezaberou příliš mnoho času

•A v souvislosti s tím vyřešíme i některé podvědomé sabotážní programy a nastavení, které vám zatím brání v úplném zbavení se brýlí a s největší pravděpodobností vás ovlivňují i v jiných oblastech vašeho života.

Seminář vás za 1 den nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). Bude tedy z vaší strany potřeba určité (i když celkem malé) úsilí a pravidelnost.

Na základě předchozích zkušeností, kdy právě první kroky na nové cestě za životem bez brýlí jsou ty nejtěžší a je potřeba alespoň v prvních týdnech mít podporu od někoho z venku a zároveň je potřeba individuálně doladit cvičební plán a případně i vnitřní nastavení, nabízím možnost zakoupit si seminář v balíčku, jehož  součástí jsou  i 2 osobní konzultace, každá v délce 60 minut tak, abyste získali co největší podporu ve vašem snažení a maximální šanci na úspěch. I když ten konečný - tak jak jsem zmínila již dřív - závisí jenom na vás a na vašem odhodlání skutečně brýle odložit.

 

 

Lektor: Jana Pozlovská

Místo konání:

SO'HAM - Centrum osobního rozvoje a zdravého životního stylu

Pod Harfou 943/36, Praha 9

telefon: 602 731 021

www.soham.center

Maximální počet účastníků:  4

Cena za základní seminář: 1.500,- Kč

Balíček: seminář + 2 x 60 minut individuální konzultace: 3.000,- Kč

Seminář obsahuje:

výklad teorie

2x uvolňovací cviky

2x speciální cviky na oči

2x cvičení s pracovní tabulkou

2x relaxace

práce s vašim podvědomím - především s využitím techniky Funkční princip

a pomůcky:

cvičební tabulka

skripta

cvičební plán

1x audionahrávka ke cvičení s pracovní tabulkou a relaxace

Absolventi semináře mají možnost využít zvýhodněné ceny na osobní konzultace 850,- Kč/ 60 minut, pokud je potřeba více času k práci s podvědomím a odblokování sabotážních programů.

Na večerní akci Cvičení pro správný zrak pak mohou využít zvýhodněnou cenu 150,- Kč/ večer nebo permanentku na 10 vstupů za 1.300,- Kč

Rozhovor pro internetovou televizi Příznaky transformace

Informace o doktoru Batesovi

 

 

Účinkují

Lektor: Jana Pozlovská

Kontakty

www.soham.center

Termíny