Život naživo s léčitelem a malířem Vladimírem Kafkou

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

čtvrtek 18. února v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

  Četli jste knihu Minulost je mrtvá, život začal právě teď a zaujala vás? Vladimír Kafka vydal nový titul Život naživo. Beseda a autogramiáda autora knihy a léčitele se uskuteční 18. února. 

 

Život naživo je kniha naplněna autentickými příběhy lidí, kteří za autorovy přímé účasti prožili smrt zaživa. Zhoubný proces v těle mnohým z nich umožnil vstát z mrtvých, když předtím překonali sami sebe a povýšili nemoc na dar k rozšíření vlastního smyslu života. Autor otevřeně poukazuje na úskalí a náročnost této cesty, i na neúspěchy, kterým se někdy nelze vyhnout. Přidává vlastní zkušenosti i pochopení smyslu prožitého a ukazuje, jak je možné nemoc, která je signálem k probuzení, odvolat a použít pro život. Demonstruje to na příkladu 1 + 1 = 1, který sjednocuje dva protikladné principy uvnitř nás do zrození třetího principu — kosmického dítěte neboli duchovního středu. „Život miluji a vím, že neviditelný svět, který nazýváme smrtí, jsme ve skutečnosti my osobně ve strachu před životem. Obdivuhodných obratů zpět do života při dotyku smrti přibývá. Nikoli z nevysvětlitelně tajemných nebo magických důvodů, ale z jasného úmyslu projevit život.“ 

 

Tvůrčí osobnost, akademický malíř a léčitel Vladimír Kafka vydal svou první knihu Minulost je mrtvá, život začal právě teď v roce, který měl být začátkem změny. Věnoval se v ní změnám, které nastanou po magickém datu 21. 12. 2012. Autor knihy se na rozdíl od jiných nedomníval, že v ono magické datum dojde k obrovské katastrofě. O knize tvrdil: „Mým hlavním cílem při psaní bylo, aby působila lidsky.“ Nyní přichází s novým titulem Život naživo.

 

NOVINKA – 10% sleva na vybrané tituly uvedených autorů je platná od 1. 2. 2016 do dne události

 

Soutěž o nejkrásnější omalovánku! Vymalujte omalovánku v kavárně Domu knihy a zapojte se do soutěže o knihu. Více informací na www.knihcentrum-ostrava.cz/Vymaluj-a-vyhraj.

 

Po celý měsíc únor bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 29. února 2016.

 

Během měsíce února se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

 

 

Termíny