Co nám tělo naznačuje, když nás bolí a umíme ho správně poslouchat?

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Antonie Krzemieňová představí dvě novinky Tělo napoví a Tělo napoví II. Beseda a autogramiáda spisovatelky a terapeutky se zaměří na problematiku lidského těla a nemocí. Co nám tělo naznačuje, když nás bolí a umíme ho správně poslouchat? Antonie Krzemieňová během několikaletého studia získala mnoho cenných zkušeností, o které se s vámi nyní podělí.

 

Myšlenku knih Tělo napoví a Tělo napoví II sama autorka vyjádřila velmi poeticky: „Tak jako poupata tvoří květy, tak slova se skládají ve věty. Člověk obdivuje jejich krásu a jiný zas hledá svoji spásu. Jak žebrák s nataženou rukou chodí a přitom ví, že právě jeho mysl plodí, co v těle se odehrává - žádná sláva. Tak jako záhon tvoří květy, tak knihu zase moudré věty, když teorie se s praxí snoubí. A jako v lese houby, tak mezi lidmi se šíří, že k vám teď míří Tělo napoví a na otázky odpoví, proč v něm ten zmatek máme, jakpak že myslíváme. Pochop už, co se odehrává v hlavě, když bolí játra právě, když ledvina zase zlobí a hýbat se mohu jen s holí! Vybrat si smíš – žít nebo živořit. Být zdráv či nechat se pokořit. Jak žebrák s nataženou rukou stát, či na cestu k uzdravení se dát. Život může být bojem - ovšem, bojuj s hnojem. Do vínku nám rozum dali a taky s ním počítali. Jenže člověk, tvorstva pán, do truhly jej uschoval. Myšlení jej totiž bolí, raději bude chodit s holí. Že nejsi ovce ve stádu? Máš právě dobrou náladu? Vezmeš si mne domů a budeme spolu lepší život žít? Ty chceš opravdu zdravý/á být? Pak ti přeji hodně síly, ať tvé nohy tančí jak nožky víly na hebkém lesním paloučku, ať tvůj život není přežívání jen a splní se ti každý sen.“

 

Spisovatelka a terapeutka Antonie Krzemieňová byla po létech léčby postavena před rozhodnutí. Má být co dva roky na operačním sále a v mezičase užívat prášky proti bolesti? Nebo existuje jiná možnost a lze se vyvarovat závislosti na lécích? Protože první varianta pro ni nepřipadala v úvahu, nezbylo, než hledat další možnosti. Roky studia a poznávání přinesly své ovoce a autorka vydala mnoho zajímavých knih.

 

NOVINKA – 10% sleva na vybrané tituly uvedených autorů je platná od 1. 2. 2016 do dne události

 

Soutěž o nejkrásnější omalovánku! Vymalujte omalovánku v kavárně Domu knihy a zapojte se do soutěže o knihu. Více informací na www.knihcentrum-ostrava.cz/Vymaluj-a-vyhraj.

 

Po celý měsíc únor bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 29. února 2016.

 

Během měsíce února se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Termíny