Vstupte bez klepání s blogerkou Zuzanou Hubeňákovou

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

středa 3. února v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Čtete rádi blogy Zuzany Hubeňákové a chtěli byste se s ní setkat osobně? Beseda a autogramiáda blogerky proběhne v Domě knihy 3. února. Zuzaně Hubeňákové stačilo jen něco málo přes rok, aby si omotala čtenáře kolem prstu a stala se nejprve Objevem a pak i Blogerkou roku webu iDnes.cz. Nyní vycházejí její humorné fejetony knižně.

 

Kniha Vstupte bez klepání - s podtitulem Odpovědi na otázky, které jste si nikdy nepoložili je souborem humorných fejetonů, která vyšla v listopadu 2015 a obsahuje to nejlepší z jejích blogů a k tomu nášup nových a zatím nepublikovaných textů. Ve čtyřech semestrech životně důležitých věd se autorka s vtipem a nadsázkou sobě vlastní vyrovnává s tématy jako rodinná výchova, mezilidské vztahy, ale také nástrahy automobilismu nebo sex po dvou dětech. Připravte se na to, že vás bude od smíchu bolet břicho! Sama autorka o své knize říká: „Kniha je rozdělená do čtyř kapitol - Semestr rodinné výchovy, Semestr mezilidských vztahů, Semestr pohybu a sportu a Semestr obecných věd. Každá z nich obsahuje 13 fejetonů. Tyto fejetony obsahují písmenka, která jsou poskládána velmi rozverně, takže je to celé děsná řachanda." Nezapře v sobě fejetonistku, která upoutává čtenáře právě svým ozvláštňujícím jazykem a pohledem na situace jinak všední.

Autorka je absolventkou VŠE, matkou dvou dětí, blogerkou, vášnivou houbařkou a neméně vášnivou, o to však horší hip hoperkou. V roce 2013 se umístila na druhém místě v kategorii Objev v soutěži Bloger roku na serveru iDnes.cz. O rok později tuto soutěž v ženské kategorii vyhrála. Nepravidelně publikuje v přílohách Mladé fronty dnes.

 

NOVINKA – 10% sleva na vybrané tituly uvedených autorů je platná od 1. 2. 2016 do dne události

 

Soutěž o nejkrásnější omalovánku! Vymalujte omalovánku v kavárně Domu knihy a zapojte se do soutěže o knihu. Více informací na www.knihcentrum-ostrava.cz/Vymaluj-a-vyhraj.

 

Po celý měsíc únor bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 29. února 2016.

 

Během měsíce února se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

 

 

 

 

Termíny