MALÉ SPORTOVÁNÍ V GALERII HARFA POBAVÍ DĚTI OD 2 DO 5 LET

Volný čas, Sport, Pro děti

V Galerii Harfa se koná již 5. ročník oblíbené akce Malé sportování s First BIKE. Kromě jízdy na kole bez pedálů se můžete těšit také na minigolf, skákací trampolínu či plyšové poníky.

Oblíbená dětská tělocvična Monkey´s Gym připravila pro malé caparty již 5. ročník úspěšné sportovní akce Malé sportování s First BIKE. Koná se v neděli 31. ledna 2016 od 14 do 17.30 hodin v Galerii Harfa. Vstup je zdarma.

Zima se ještě neukázala v plné parádě, počasí si zkrátka dělá, co chce, a vám ani vašim ratolestem se nechce brouzdat venku? Přijďte si s dětmi zacvičit a zajezdit na odrážedle! Startujeme v krásném prostředí tělocvičny Monkey´s Gym. Následuje spousta sportovních stanovišť po celé Galerii Harfa, na kterých se na všechny děti od 2 do 5 let těší zkušení instruktoři. A nudit se určitě nebudou!

Na First BIKU, tedy kole bez pedálů, si děti mohou vyzkoušet jízdu mezi kuželi nebo kolovou. Na dalších stanovištích si pak zahrát minigolf, zaskákat si na trampolíně nebo se projet na plyšových ponících. Svou gymnastickou dovednost si ověří přímo v tělocvičně.

Cestou po všech stanovištích budou děti sbírat razítka, za které dostane každý malý sportovec sladkou odměnu, konkrétně výbornou zmrzlinu.

www.monkeysgym.cz

www.galerieharfa.cz

Termíny