Slavnostní zahájení festivalu Jaro s Poselstvím Grálu v Praze

Kurzy, vzdělání, konference

Od 9. února do 5. června proběhne v naší zemi na 60 přednášek, diskusních večerů, seminářů a setkání čtenářů Poselství Grálu s jedním cílem: Chceme takto více než dosud a otevřeněji poukázat na existenci a hodnoty knihy „Ve světle Pravdy – Poselství Grálu. Tato kniha německého autora Oskara Ernsta Bernhardta, píšícího pod jménem Abd-ru-shin, se stala základem našeho života a každý v ní nacházíme svým způsobem inspiraci.

V rámci slavnostního zahájení v Praze krátce představíme festival a ihned vzápětí naváže přednáška MUDr. Jana Paloučka na téma „Pravda, kterou nosíme v srdci“.

Jan Palouček o své přednášce řekl: „Jsem přesvědčený o tom, že každý z nás nosí pravdu ve svém srdci. Tím mám na mysli, že je schopen ji poznávat a žít v souladu s ní. To by ho učinilo šťastným a svobodným. Je však nanejvýš jisté, že jsme své srdce uzavřeli a sami si tak znemožnili přístup k tomu nejcennějšímu. Svět, který jsme vytvořili, je toho důkazem, je naší obžalobou. Věřím, že je mnoho lidí, kteří chtějí světu pomoci. Jejich cesta musí však začít tím, že budou naslouchat ozvěnám pravdy zaznívajícím ještě tu a tam z jejich nitra. Teprve potom budou schopni pomáhat probouzet svět k lepšímu životu.“

V závěru programu Vás zveme na malé občerstvení.

Doporučujeme zarezervovat si místo na níže uvedených kontaktech.

Přijďte spolu s námi zahájit Jaro s Poselstvím Grálu! Těšíme se na vás!

Kontakt:

Nadace Hnutí Grálu v ČR

Telefon: +420 545 213 964

E-mail: info@poselstvigralu.cz

Účinkují

MUDr. Jan Palouček

Další dokumenty k akci

     
Termíny