VII. Esoterický festival

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference
Již posedmé v Třinci proběhne Esoterický festival, veletrh alternativního, či lépe řečeno nového životního stylu "ESOTERIKA". Festival bude prezentovat známé i nové obory a techniky.
Těšit se můžete i na divadelní představení Víkend s Bohem, který celý festival zakončí.  

Program VII. Esoterického festivalu Třinec :

Společenský sál:
10.00 – 11.30 MUDr. Vladimír Savčenko : Esence mužnosti aneb žena, jak ji muž nezná
12.30 – 14.00 PhDr. Patricia Anzari, CSc. : Aktivní egolýza - psychoterapie za pomoci stavů rozšířeného vědomí
14.30 – 16.00 PhDr. Marta Foučková : Hlubinná regresní terapie

Loutkový sál:
10.00 – 11.30  Ing. Josef Schötter : Domy plné záhad - patogenní záření psychosomatických zón a energie prokletí
12.30 – 14.00 Ing. Martin Škába : Existuje dokonalý výživový systém? aneb Propojení východních a západních směrů
14.30 – 16.00 Ing. Miroslav Hrabica : O léčení (o zrání) lidí a předávání (i odebrání) životní síly

Zrcadlový sál:
10.00 – 11.30 Tomáš Multana : OM Healing kruhy
12.30 – 14.00 Jan Vít Trčka : Konopí, rostlina minulosti i budoucnosti
14.30 – 16.00 Hana Říhová : Rodinné konstelace - cesta k lásce

Přednáškový sál:
10.00 – 11.30 Ing. Milan Bezoušek : Jak napravit očima vidění a nepotřebovat brýle
12.30 – 14.00 Mgr. Jiří Lexa : Kvantová cesta k úspěchu aneb síla myšlenky
14.30 – 16.00 Mgr. Šmídová Hana : Automatická kresba splněných přání

Učebna č. 1:
10.00 – 11.30 Mgr. Jana Jarolímová : Vykulení z bříška- porodní radost nebo stres?
12.30 – 14.00 Zuzana Holcmanová : Crowleyho tarot a jeho význam v našem životě
14.30 – 16.00 Ing. Kavřík Pavel : Rakovina a záření kolem nás

Učebna č. 2:
10.00 - 11.30 RNDr. Lenka Fiurášková/Mgr. Iveta Šťastná : Andělé a jejich pomoc v našem životě
12.30 - 14:00 Ivana Šmurcová : Písmo jako lék
14.30 - 16.00 Marek Ščotka : Rodinný trojúhelník

Divadelní sál:
17.00 - 19.00 Divadelní představení Víkend s Bohem

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Rezervovat vstupné můžete zde





Účinkují

MUDr. Vladimír Savčenko, PhDr. Patricia Anzari, CSc., PhDr. Marta Foučková, Ing. Josef Schötter, Ing. Martin Škába, Ing. Miroslav Hrabica, Tomáš Multana, Jan Vít Trčka, Hana Říhová, Ing. Milan Bezoušek, Mgr. Jiří Lexa, Mgr. Šmídová Hana, Mgr. Jana Jarolímová, Zuzana Holcmanová, Ing. Kavřík Pavel, RNDr. Lenka Fiurášková/Mgr. Iveta Šťastná, Ivana Šmurcová, Marek Ščotka,





Termíny