Plavání za samé jedničky i o jarních prázdninách

Volný čas, Sport, Pro děti

Plavání za samé jedničky i o jarních prázdninách

 

Vysvědčení, na kterém jsou samé jedničky? To se musí oslavit! Přijďte si užít 7. února nedělní dopoledne na volné plavání do Juklíku na Praze 5. Každé dítě, které se pochlubí vysvědčením se samými jedničkami, má vstup zdarma! A pozor: volné hodiny tady budou pravidelně probíhat i o jarních prázdninách, takže na nudu rozhodně nebude čas!

 

Seznamte své dítko s vodou zábavnou formou! Na volném hodinovém plavání v Baby Clubu Juklík na Praze 5 vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Na děti a jejich rodiče tak čeká příjemně teplý bazén plný balónků, hraček, destiček, kachniček i rybiček a mohou si tak užít volné plavání i hrátky ve vodě na neorganizované lekci. Maminky menších dětí jistě ocení i celkové prostředí klubu, kde považují za samozřejmost nočníky, přebalovací prostory, klidnější prostor na kojení, zvýšená hygienická opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý.

V neděli 7. února má na tuto speciální akci vstup zdarma každý školák, který se prokáže vysvědčením se samými jedničkami, veselo tady ovšem bude i o jarních prázdninách. Rodiče s dětmi si mohou užít dovádění v Juklíku v pondělí (12:00 – 13:00), ve středu (10:30 – 11:30) a v pátek (10:30 – 11:30), bazén je vhodný pro děti z prvního stupně a mladší. Místo je nutné rezervovat na telefonu 251 610 441, více informací na www.juklik.cz .

Termíny