Natáčení pořadu MODEL STORY a velká módní přehlídka už tuto sobotu v Olympia Teplice

Volný čas

Obchodní centrum Olympia Teplice hostí v sobotu 16. ledna televizní soutěžní pořad MODEL STORY, který objevuje nové modelingové hvězdy. Návštěvníci Olympia Teplice uvidí, jak vypadá skutečný natáčecí den se známými tvářemi českého showbyznysu. V rámci zajímavého celodenního programu bude připravená i velká módní přehlídka.

Netradiční zážitek čeká už tuto sobotu na všechny návštěvníky Olympia Teplice. Kamery, světla, adrenalin, populární osobnosti – opravdový natáčecí den se vším všudy! Televizní pořad MODEL STORY je nově vznikající show, která se začne vysílat v březnu 2016 na televizní stanici Prima LOVE a která si pro natáčení zvolila právě teplické obchodní centrum. Jedinečnou příležitost vidět naživo vznik originální televizní show o nových talentech modelingu tak budou mít úplně všichni návštěvníci Olympia Teplice.

Součástí celodenního zajímavého programu bude i velká módní přehlídka, při které zákazníci centra budou moci sledovat profesionální modelky z agentury Olga´s Model v nových kolekcích módních značek, jakou jsou Reserverd, Cropp, Orsay, New Yorker, Humanic nebo CCC. Jako host přehlídky vystoupí komik a kouzelník Richard Nedvěd a proběhne i vyhlášení soutěže o nákupy s Osmanym Laffitou, v které výherce získá dárkové poukazy v hodnotě 10 000 Kč a hodinu nákupů s módním návrhářem přímo v Olympia Teplice. Celým programem provede populární moderátor FTV Prima Tomáš Kraus.

„Jsem ráda, že právě naše obchodní centrum hostí tuto jedinečnou show,“ říká Jaroslava Konečná, marketingová manažerka Olympia Teplice, a dodává, „pro naše zákazníky je to jedinečná příležitost, jak nahlédnout do zákulisí příprav soutěže MODEL STORY, zúčastnit se zajímavého natáčení i skvělé módní přehlídky.“

Natáčení pořadu MODEL STORY bude v obchodním centru probíhat po celou sobotu 16. ledna a samotná módní přehlídka odstartuje ve 14 hodin.  Přijďte v sobotu do Olympia Teplice, užijte si prima den plný zábavy a buďte u toho!

 Více informací a program zajímavých akcí v obchodním centru Olympia Teplice můžete sledovat 

na www.olympiateplice.cz nebo na www.facebook.com/OlympiaTeplice.

 

Další dokumenty k akci

  
Termíny