LEDNÍ MEDVĚD NORM SE ZASTAVÍ V GALERII HARFA

Pro děti

V sobotu 16. ledna 2016 od 14:00 do 16:30 můžete na střeše Galerie Harfa potkat ledního medvěda Norma z filmu Ledová sezóna. Cestou ze severního pólu do New Yorku navštíví i obchodní centrum Galerie Harfa, kde si s ním můžete užít zábavné odpoledne plné her a soutěží.

Lední medvěd Norm si v poklidu hověl na severním pólu, kde mu nic nechybělo. Bláznivý projektant se ale rozhodl postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku. Norm musí začít jednat na vlastní tlapu a vyráží na vzrušující cestu do New Yorku. Protože mu chybí zima a led, rozhodl se, že se při svém putování zastaví na kluzišti na střeše Galerie Harfa.

Medvědí návštěva dorazí ve 14 hodin a užít si jí můžete až do 16:30. Malí návštěvníci si s Normem mohou zahrát spoustu her a soutěží, připravená je pro ně také diskotéka. Na památku se děti mohou s Normem vyfotit. Soutěžit se bude i o rodinné vstupné na film Ledová sezóna, který právě vstupuje do českých kin.

Jelikož Norm miluje led, bude až do 16 hodin bláznit s dětmi na kluzišti. V době od 14 do 16 hodin je vstup na kluziště umožněn pouze dětem do 150 cm, a to zdarma.

Termíny