Objevitelské soboty pro zvídavé žáky a mladší studenty

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Objevitelské soboty je semestrální program pro zvídavé žáky základních škol a mladší studenty osmiletých gymnázii, který pořádáme od jara 2013 v Praze. Základní myšlenka Objevitelských sobot je nabídnout dětem programy a témata, která přesahují rámec běžného učiva na základních a středních školách, zaměřit se na témata, která děti zajímají a poskytnout jim nové informace a dovednosti pro jejich růst. Nabídka programů kombinuje kurzy poznávací a naučné s kurzy osobnostního růstu, připraveny jsou ve spolupráci s univerzitami a odborníky na vybraná témata, např. Biomedicína, Archeologie, Geopolitika, Creative writing, Programování robotů v LabVeiw, Počítačová grafika UDK nebo Kódy a šifry atd. http://www.objevitelske-soboty.cz/vikendove-programy/programy

 

Účinkují

Zahájili jsme registrace do jarního semestru Objevitelských sobot. Připravili jsme pro Vás řadu nových kurzů a máte se na co těšit.

Nejmenší studentíci budou dále cestovat se Světošlápkem Evropou, objevovat Svět dinosaurů a Bájnou historii lidstva.

Pro Juniory jsou připraveny kurzy s Architektem v různých stoletíchZa světovými malířiPohádkové hrátky s angličtinou a Kouzelný svět Harryho Pottera. Vypravíme se také s Nemem do vodní říše a v kurzu Všechno létá, co křídla má budeme objevovat nejen letadla.

Studenti si tentokrát smlsnou na nových kurzech o lidském těle: Cool mozek a Buňka a Tvoje DNA. Pro všechny budoucí vědce je určen kurz Staň se vědcem. Děti se také mohou vypravit za tajemstvím slovníkuvytvářet vlastní časopis a rozšířili jsme nabídku kurzů Robotiky. Kromě Lego robotiky nabízíme také kurzy Robotika v LabView a to i pro mladší studenty.

Termíny