Výstava Tajemství Čtyřlístku je prodloužena

Výstava, Pro děti

Galerie GUD vás zdraví v novém roce a přináší opět pestrý program nejen pro děti, ale i dospělé. Pro velký zájem veřejnosti se prodlužuje aktuální výstava Tajemství Čtyřlístku, a to až do neděle 21. února. Výstava byla zahájena na podzim v rámci 600. vydání časopisu Čtyřlístek.

Od ledna jsou připraveny i nové instalace. Výstava je doplněna o exponáty do Myšpulínovy dílny, robota a letoun. Malí vynálezci se tak mohou inspirovat Mišpulínovými výtvory a ze stavebnice sestavit své vlastní vynálezy. Své nápady mohou též namalovat a použít pro svůj vlastní komiksový příběh, který si vytvoří na magnetické tabuli,“ říká Kateřina Samková, ředitelka galerie GUD. „Noční místnost „tajemný les'' jsme též obohatili o více světelných a lesních ilustrací,“ doplňuje.
 
Nové a netradiční pojetí výstavy připravil tým mladých designérů z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové, Lenka Svatošová a Stanislav Holým, ve spolupráci s Jaroslavem Němečkem, ilustrátorem komiksu.
 
Součástí výstavy je i nadále mnoho doprovodných programů - víkendové workshopy, programy pro mateřské a základní školy. Aktuální informace k jednotlivým akcím naleznete nawww.galeriegud.cz

Termíny