Kniha Prokletí ohně karvinské spisovatelky Martiny Wolfové

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

čtvrtek 21. ledna v 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Česká Barbara Erskinová vypráví svůj první příběh. Osud, kletbu, staletou nenávist...to všechno může zlomit láska. Beseda a autogramiáda spisovatelky Martiny Wolfové (vlastním jménem Martiny Szerudové) se uskuteční v Domě knihy Knihcentrum ve čtvrtek 21. ledna.

 

Když Cora uteče od svého násilnického manžela a vrátí se k otci do malebného anglického městečka, zdá se, že teď už se všechno obrátí k lepšímu. Co však mají znamenat znepokojivé vize, sugestivní výjevy z dávného středověku, které ji začínají pronásledovat? Přichází snad o rozum?
Střípky osudů lady Christabel, sira Roberta a krutého pana Bruce z Glammermooru jí našeptávají zneklidňující tajemství. A o šokující překvapení není nouze ani v Cořině vlastním životě.
Naštěstí se i v dnešní době najdou milující rytíři - třeba v podobě dávných lásek ze střední školy, kteří se dokážou vypořádat nejen se soky, ale i s nepřízní osudu, a vysloužit si tak srdce své lásky.

 

Jak by sama autorka popsala svou cestu k dráze spisovatelky? „Narodila jsem se roku 1979 v Karviné, nyní i s rodinou bydlím v Havířově. Vystudovala jsem všeobecné sedmileté gymnázium v Českém Těšíně, poté jsem se věnovala studiu na Slezské univerzitě v Opavě, obor historie-muzeologie, který jsem zdárně zakončila magisterskými zkouškami v roce 2004. V roce 2009 přišel na svět syn Ondřej, který je mou velkou láskou, stejně jako manžel. Psaní jsem propadla už na gymnáziu a od té doby se bez něj neobejdu. Dlouho jsem tvořila tzv. „do šuplíku“, než přišlo Prokletí ohně. A i tento příběh čekal několik let, než jsem se odvážila nabídnout jej k vydání. Mým cílem je potěšit a pobavit všechny, kteří po této knize sáhnou. Vždy jsem si přála být spisovatelkou. Ani zdaleka si netroufám tvrdit, že jí nyní jsem, vydání Prokletí ohně je ale rozhodně splněním mého velkého snu.“

 

Soutěž o nejkrásnější omalovánku! Vymalujte omalovánku v kavárně Domu knihy a zapojte se do soutěže o knihu. Více informací na www.knihcentrum-ostrava.cz/Vymaluj-a-vyhraj.

 

NOVINKA – 10% sleva na vybrané tituly uvedených autorů je platná od 1. 1. 2016 do dne události.

 

Po celý měsíc leden bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“.

 

Během měsíce ledna se můžete zúčastnit slosování o vstupenky do Železničního muzea moravskoslezského.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA

 

 

Termíny