Yoga&Dance Spring Festival Ostrava

Sport

5. ročník mezinárodního Yoga&Dance Spring Festivalu v Ostravě letos poprvé v unikátních prostorách ikonické oblasti Dolních Vítkovic – provoz Hlubina přivítá stovky účastníků. Ve čtyřech nablýskaných sálech se představí lektoři z celé České republiky, ze Slovenska, Evropy a USA. Na všechny účastníky, ať už začátečníky či pokročilé, čekají sály nabité svižnými lekcemi jógy i pomalými formami jógy. Jógový festival je určen všem dříve i později narozeným, těm, kteří o józe nikdy neslyšeli i pokročilým praktikantům.

Na programu najdete Ashtanga Yoga v podání Jai Sugrima (USA), Jivamukti jógu s Atmikou Noerren (DE) či Lenkou Knag, svižné lekce Vinyasa Yoga s Klarou Puski (FR) či Power Yoga Slow Flow (Martin Fajka a Magda Nguyen), lekce Kundalini jógy (Jana Bhajanpreet Wilzková) či Jógové terapie, Jóga ve tmě (Jami Voženílková), Hathajógy, Nadam Yogy, manter a mnoho dalšího. Přednášky z oblasti psychosomatiky a transpersonální psychologie, psychologie a filozofie jógy. Lekce hudby a tance.

Během akce si v Śantih Zone odpočinete, nakoupíte, čeká na vás občerstvení, zábavný photo corner, jógonoviny a řada dalších možností. 

Pro účastníky zajišťujeme catering, nocleh, k dispozici veškeré sociální zázemí.

Účinkují

Jai Sugrim (USA)

Klara Puski (FR)

Lenka Knag (US/CZ)

Markéta Antoníčková (CZ)

Mudr. Jarmila Klímová (CZ)

Renata Ptáčníková (CZ)

Petr Fajka (CZ)

Markéta Antoníčková (CZ)

Monika Winklerová (CZ)

Zdeno Yogi (SK)

Magdalena Nguyen (CZ)

Marek Ščotka (CZ)

Atmika Yani Noerren (DE)

Petr Moczech (CZ)

Jarmila Voženílková (CZ)

Jana Wilczková (CZ)

a další...

 

Termíny