Modřanský relax

Výstava, Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Sobota 13.2.

 

DOPOLEDNE

9.00 – 9.45ZDRAVÉ CVIČENÍ NA CESTĚ ČCHI KUNG (VELKÝ SÁL)

  • · Léčebné cviky čínského dávnověku;
  • · Cvičení s vědomým dýcháním harmonizuje vnitřní energii těla;
  • · Cviky zlepšují koordinaci, kloubní flexibilitu, svalové uvolnění;
  • · Podpora vnitřních orgánů, prokrvení končetin, zklidnění mysli;
  • · Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny.

Lektorka: Bc.Šárka Rajtorová

 

10.00 – 10.50  - VÝŽIVA JAKO SOUČÁST ŽIVOTNÍHO STYLU (KLUBOVNA)

  • · Komplexní pohled na zdravý životní styl z pohledu výživy, pohybu a odpočinku;
  • · Po přednášce bezplatné měření metabolismu na bioimpedančním přístroji

Lektorka: Bc. Šárka Rajtorová, výživový poradce

 

 

11.00 – 14.00 - BEZPLATNÉ MĚŘENÍ PŘÍSTROJEM (CHODBA)

  • · Analýza rychlosti metabolismu, metabolického věku, somatotyp, hydratace organismu

a další důležité údaje o těle během 10 minut. Bezplatné měření

Lektorka: Bc.Šárka Rajtorová, výživový poradce

 

11.00 – 12.00 - LÉČEBNÉ MEDITACE A PRÁCE S ENERGIÍ  (KLUBOVNA)

Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem. Ukážeme si jak relaxovat a meditovat, budeme pracovat s vizualizací, energizovat a pročišťovat čakry. Naučíme se pracovat s duchovním Světlem a budeme se jím léčit…

Lektor: Miloš Matula

 

 

10.00 – 10.50 – BUBNOVÁNÍ DRUM CIRCLE pro rodiče s dětmi a 11.00 – 12.00 BUBNOVÁNÍ DRUM CIRCLE pro dospělé (VELKÝ SÁL)

Při společném bubnování Drum Circlu mají lidé možnost nahlédnout do samotných počátků vytváření hudby. Ocitneme se v čase, kdy ještě neexistovala žádná pravidla, stupnice a srovnávání s profi hudebníky. Každý má hudbu v sobě, jen nemáme vždy možnost ji vytvářet. Nyní si tu svobodu tvořit můžete vyzkoušet na vlastní kůži!

Vede: Petr Šušor, Drum Circle facilitator, který již 10 let probouzí v lidech pradávnou touhu tvořit rytmus.

 

 

ODPOLEDNE

12.00 – 15.50 – RELAXAČNÍ MASÁŽE (KLUBOVNA)

Relaxační masáž zad a šíje je ideálním prostředkem, jak dopřát svému tělu odpočinek a celkovou regeneraci. Díky masáži se svaly uvolní od bolesti a stresu, vydatně se prokrví a naberou novou energii. Navíc během masáže budete mít čas si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. J Masáž trvá 30 minut.

Certifikovaná masérka: Petra Šenková

 

14.00 – 15.50 CO MÁ ŽENA POCHOPIT VE VZTAHU(VELKÝ SÁL)

Každá žena by měla vědět, že moudrého partnera nalezne až si bude rozumět a vědět, co chce. Budeme si povídat o tom, co očekáváme od partnera, co máme nalézt v sobě a co očekávat od druhého. 

Lektorka: Zdenka Blechová

 

16.00 – 18.00 Nakresli obraz své duše - automatická kresba v denním životě (KLUBOVNA)

Automatická kresba jako jedním z jedinečných neverbálních projevů -  samovolný pohyb kreslící ruky ve stavu naprostého uvolnění, oproštění se od myšlenek a spočinutí ve svém středu, hluboko ve své duši – tady a právě teď v tomto okamžiku. Vytvořená kresba vyjadřuje nejniternější pocity a stav duše v daném okamžiku.

Automatická kresba jako jemný a bezbolestný nástroj každému člověku vlastní dává netušené možnosti využití v praktickém životě. Lze pomocí ní také harmonizovat čakrová energetická centra v  lidském těle a s tím související problematikou.

Lektorka: Jarmila Beranová – Pastelový svět www.pastelovysvet.cz

 

16.00 – 16.50 Jak změnit svůj život (VELKÝ SÁL)

Chcete se dozvědět, jak najít vnitřní zdroj síly a radosti, zbavit se stresu a dosáhnout splnění svých přání ?
Astrologický výhled do nového roku 2016...

Účinkuje: Věra Várady  -  publicistka, poradkyně v oblasti osobního rozvoje, astrolog

17.00 – 17.50  Intuitivní, léčivý zpěv (VELKÝ SÁL)

Alikvotní zpěv dokonale harmonizuje, čistí fycické i aurické tělo a čakry...

Účinkuje: Karel Richard Marinov

Je druh zpěvu, který znali již naši dávní předkové, egyptští kněží, tibetští lámové a šamani. Je založen na vědomém zesílení alikvótních tónů pomocí a jemné práce s rezonančním prostorem v ústech a polohou jazyka. Pokaždé zní základní tón a současně s ním o příslušný interval vyšší alikvotní tón, který svojí vibrací může příznivě působit na naši psychiku, orgány v našem těle a uvolňit tlak, stres a napětí. Dokáže celkově zklidnit a harmonizovat.

 

 

Neděle 14.2.

 

DOPOLEDNE

 

9.00 – 9.50RELAXAČNÍCVIČENÍ  (VELKÝ SÁL)

Zaměřuje se na strečink, protažení a uvlonění svalového napětí, dbá na správné dýchání, které okysličí mozek a svaly, věnuje se zvýšení flexibily kloubů, tj. zlepšuje jejich pohyblivost ve zdravém rozsahu pohybu. V neposlední řadě díky příjemné atmosféře navozuje pohodu a dobrou náladu, jenž prostřednictvím lepšího vnímání vlastního těla a mysli je prevencí proti stresu, zvyšuje obranyschopnost a harmonizuje celého člověka. Vždyť už i naši předkové se řídili příslovím Veselá mysl půl zdraví! A protože tělo a duše jedno jest, toto cvičení je toho důkazem. Proto neváhejte a přidejte se!

Lektorka: Iva Kolínská

 

 

 

9.00 - 9.50  - KARTY PROMLOUVAJÍ (KLUBOVNA)

Seznámení s Andělskými kartami, napojení na intuici a vysvětlení techniky výkladu. Na závěr praktická cvičení. Přijměte poselství andělů prostřednictvím výkladu karet. Nalezněte odpovědi pro sebe nebo své blízké. Zeptejte se na radu ohledně rodiny, vztahů, zdraví, práce, milostných záležitostí.

Lektorka: Eva Šantorová

 

 

10.00 - 11.50 – ŠAMANISMUS V EKVÁDORU (VELKÝ SÁL)

Jak pracují ekvádorští šamani? Jaké jsou jejich ceremonie, rostliny síly? 
Miloš Matula vám přiblíží v rámci tohoto workshopu jeho cestu za šamany do Ekvádoru, účast na ceremoniích ayuahascy, tabáku, chilli, ale také budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet léčení dědečkem tabáčkem. Workshop je spojen s promítáním z cest za šamany do Ekvádoru.

Lektor: Miloš Matula

10.00 – 10.50 VZKAZY OD DUCHOVNÍCH PRŮVODCŮ (KLUBOVNA)

Když nevíme kudy kam, bloudíme nebo jsme ve slepé uličce. Máme vedení? Povídání na téma kdo nebo co je náš duchovní průvodce, ukázky vzkazů přijatých automatickým písmem, náš osud očima průvodců, různé spolupracující nehmotné bytosti

Lektorka: Eva Vrtalová

 

11.00 – 11.50 KDO JSEM JÁ VE SVÉM RODU (KLUBOVNA)

Máme svobodu se rozhodovat sami za sebe?  Jak vnímáme své kořeny? Jako něco, s čím nechceme mít nic společného, nebo jako něco, co nás podporuje ? Pojďme se společně podívat na možné provázanosti s osudy našich předků. Jak v rodových systémech fungují určitá, často netušená pravidla, jejichž poznáním už nemusíme plavat "proti proudu řeky ".
Lektorka: Eva Vrtalová

 

ODPOLEDNE

 

14.00 – 15.00 ANDĚLSKÁ MAPA – SYMBOLY, KTERÉ PROMLOUVAJÍ (KLUBOVNA)

Naučíte se pracovat s Mapou andělských znamení a napojíte se na andělskou energii. Mapa andělských znamení odpoví na všechny otázky, které vás znepokojují. Přinese vám jasná andělská poselství, ve kterých se budete bez potíží orientovat. Pomůže vám najít cestu jakoukoli obtížnou situací, ať už se týká vaší profese, milostného života, rodiny, zdraví, vaší finanční situace nebo jiné pro vás důležité oblasti.

Lektorka: Eva Šantorová

 

14.00 – 15.50 ZMĚNA MYŠLENÍ A PROGRAMOVÁNÍ (VELKÝ SÁL)

Vesmír říká: Jak myslíš, tak konáš a dle toho si tvoříš svůj život. Budeme si povídat o tom, jak být autory svého života. Jak se naučit programovat své myšlenky, aby nám sloužily ku prospěchu. 

Lektorka: Zdenka Blechová

 

16.00 -  17.30  ŠTĚSTÍ – STAV BYTÍ (VELKÝ SÁL)

Harmonizace kvantovou vlnou je účinná metoda napravující naše problémy na fyzické i psychické úrovni. Dokáže však pomoci i v nápravě finanční prosperity, pracovních i partnerských vztahů. Cílem přednášky je přiblížit posluchačům možnost využití tvořící energie, vstupu do energetických polí osob, zvířat, věcí či situací a vědomou tvorbu vlastního života.

Na konci přednášky praktické ukázky.

Lektor:  Mgr. Jiří Lexa

 

 

VÝSTAVA OBRAZŮ

 

1. 2. – 25. 2.PASTELOVÁ POSELSTVÍ A SDĚLENÍ  (VESTIBUL)- autorská výstava obrazů s poetickými legendami Jarmily Beranové

,, Právě teď, v tomto krásném roce mého životního jubilea, v tomto čase a na tomto místě k vám budou barevně, tiše a přesto výmluvně promlouvat moje obrazy, aby vám přinesly světlo a připomněly jedinečnost a nekonečné možnosti, sílu a skryté schopnosti každé z vás. Obrazy tvořím ve chvílích ,,božského Dávání“, jsou tak malými posly světla a startéry samo uzdravujících procesů v lidské duši. Poetické legendy – mantry obrazů vznikají bezprostředně během tvorby obrazu a jsou tak jeho nedílnou součástí, umocňující tak sílu a energii pastelového sdělení. Stačí jen tiše naslouchat a objevit to pravé a jedinečné sdělení právě pro svoji duši nebo duši vám blízkého člověka. Obrazy slouží také k harmonizaci prostoru, k individuální harmonizaci, či jako průvodci meditací. Jen se dívejte, naslouchejte své intuici, probuďte svoji energii a vnitřní světlo, a najděte obraz pro sebe a své blízké“. Jarmila Beranová

 

Vstupné: 300 Kč/sobota nebo neděle

Jednotlivé vstupy: 90 a 180 Kč, masáže 250 Kč

Účinkují

Zdenka Blechová, Miloš Matula, Věra Várady, Karel Marinov, Jiří Lexa, Eva Vrtalová a další

Termíny