SCHOOL MATCH: FbŠ Bohemians vs. Sparta Praha

Sport

Pilotní ročník našeho nového projektu se blíží a již teď je jisté, že oba pražské týmy požene dopředu zaplněná hala. I vy se můžete přijít podívat. Vstup je zdarma!

SCHOOL MATCH

FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha

Pátek 18/12/2015 od 10:00, Arena Sparta

UTKÁNÍ NEJVYŠŠÍ ČESKÉ FLORBALOVÉ SOUTĚŽE MUŽŮ

Vstup na utkání je ZDARMA!

Kromě samotného derby chystáme bohatý doprovodný program:

MASKOTI                                                                                  

O zábavu se na tribunách budou starat celkem 3 maskoti. Našeho klokana doplní ještě 2 maskoti Superfinále florbalu, kteří budou během utkání pomáhat i s diváckými soutěžemi.

FANZONE

V aréně také necháme všechny návštěvníky vyřádit. Bude zde fotokoutek s trofejí pro vítěze Tipsport Superligy, florbalové minihřiště, stánky našich florbalových partnerů, fanshopy obou klubů, malé občerstvení zdarma a také otevřený bufet.

AUTOGRAMIÁDA HRÁČŮ

Po konci utkání proběhne autogramiáda týmů. Všichni diváci obdrží u vstupu program k utkání, kde naleznou fotky obou týmů a mohou si ho nechat podepsat.

DALŠÍ ČÁSTI DOPROVODNÉHO PROGRAMU

V přestávkách se uskuteční dvě velké soutěže o hodnotné ceny. Zájemce budou vybírat naši maskoti, takže určitě po skončení třetiny vyčkejte, zda si vás nevyberou. Očekávat můžete i vánoční atmosféru ze všech stran. Kromě toho všichni návštěvníci obdrží i volnou vstupenku na pondělní zápas mezi FbŠ Bohemians a Sokolem Královské Vinohrady

HARMONOGRAM – PÁTEK 18/12/2015, ARENA SPARTA

9:00 – otevření sportovní haly a začátek doprovodného programu

10:00 – začátek utkání FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha

12:00 – konec utkání

13:00 – ukončení akce

 

Termíny