Allen Watts @ Prague

Hudba

Jsme hrdí na to, že Prahu navštíví zahraniční dj, úspěšný producent a vášnivý musiclover Allen Watts, který zakotví v sobotu 13. února 2016 v klubu The Club Granatina (Ve Smečkách 31), nacházející se přímo v centru Prahy, několik desítek metrů od Václavského náměstí! Těšte se na skvělou noc plnou rozmanité trance music, kterou po boku Allena obstarají také čeští zástupci BluEye, Trancer a nebo Thomas Verden B2B LukeUp! Navíc se na vás chystají akční drinky za skvělé ceny. Vstupné pouchých 150 Kč na místě, nebo 100 Kč v předprodeji (více info o předprodeji již brzy)!

ALLEN WATTS
Nizozemská vycházející hvězda Allen Watts za sebou má slušnou dávku hitů, které vydal pod současnými nejpopulárnějšími a největšími trance labely (Who’s Afraid Of 138?!, Tytanium Recordings, Kearnage). Má za sebou také kolaborace s dalšími aktuálními borci jako Allen & Envy, Standerwick, Amir Hussain nebo Chris Metcalfe. O talentu Allena Wattse tedy jistě netřeba pochybovat!

BLUEYE
Momentálně nejvýraznější česká stopa v trancovém světě žijící v Ostravě. Tento skromný mladík vydává pravidelně svoje šťavnaté singly na světových labelech Pulsar, Beyond The Stars, Cloudland a dalších. Jeho tracky dosud remixovala taková jména jako Kaimo K, Sunset, UDM či Matt Chowski. Disponuje nápaditými sety, během kterých se nebojí přitvrdit. I díky tomu se BluEye řadí mezi producentskou a djskou špičku současné trance music v České republice.

TRANCER
Autor shows Banquet a Time Tunnel se letos po mnoha letech vrátil na scénu, aby odehrál dva exkluzivní sety na oblíbených party parnících. Je odborníkem na skutečnou trancovou klasiku, kterou hraje v méně známých remixech a připomíná, že zlatá éra trancu má stále co nabídnout. Sleduje ale i vývoj současný a zaměřuje se hlavně na progressive, uplift a melodický trance, okrajově také na psytrance. Zda zahraje klasický set, nebo bude spoléhat na tracky novější, bude překvapením až do poslední chvíle. Jsme však přesvědčeni, že se Trancer stane překvapením večera!

THOMAS VERDEN
Mladý a stále začínající DJ si libuje především v upliftu, psy a techtrancu, nebojí se ale ani lehkých experimentů a přes svůj věk ani výletů do "oldschoolové" éry. Naživo už hrál na dvou parnících a na v tzv. "suchém doku", kde si střihl také B2B po boku BluEye. Řadil se mezi pravidelné dje pořadu Electrance India Sessions na indickém radiu Tenzi. Jeho sety jsou vždy zárukou kvalitní muziky a energie, dokáže v nich navíc vždy překvapit nějakou nečekanou hudební "lahůdkou". Na akci zahraje svůj speciální narozeninový B2B set s kolegou LukeUpem.

LUKEUP
Mladý příležitostný DJ, pro něhož je hudba vášní, se představil v premiéře na dvou parnících. Ani on se nebojí "zaplout" do hlubin pikantnější hudby, ačkoli většinou upřednostňuje trance melodický a uplift. Pravidelně připravuje na Mixcloudu show s názvem "LukeUp Session", kde představuje ty nejžhavější novinky v trance music za poslední měsíc. Jeho sety mají vysokou kvalitu a fandy opravdového trancu rozhodně nezklamou.

FB událost akce: https://www.facebook.com/events/1197638350265749/

Účinkují

ALLEN WATTS /NL/
BluEye /CZ/
Trancer /CZ/
Thomas Verden /CZ/
LukeUp /CZ/

Termíny