Vivaldianno - Město Zrcadel 2015

Volný čas, ostatní, volný čas, kultura
VSTUPENKY ZAKOUPENÉ NA TERMÍN 18.10.2015 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

>Vivaldianno sklidilo na turné obrovský úspěch

Vyprodané haly, přidaná odpolední představení, nekončící potlesk, standing ovation a obrovská dávka energie doprovází VIVALDIANNO 2015 - Město zrcadel na česko- slovenském turné. Desítky tisíc diváků zažilo tuto neopakovatelnou show nabitou energickou hudbou, tancem, mluveným slovem a speciálními 3D animacemi.

Slovy chvály nešetřili ani zástupci uměleckých agentur z Evropy, Asie i Ameriky, kteří prohlásili tento projekt za unikátní světovou show, splňující ta nejpřísnější umělecká kritéria.

"Rok a půl práce téměř čtyřiceti lidí, mnohamilionové investice, tisíce hodin ve studiu, realizace šílených, jedinečných a originálních nápadů, a pak 110minut a je to pryč... Jsem dojat" dodává po koncertě autor a producent projektu Michal Dvořák.

Celý autorský tým dokázal tímto "Koncertem nové generace", že klasická hudba se dá interpretovat i v současném moderním a energetickém pojetí tak, že oslovuje širokou veřejnost u nás i v zahraničí. Zájem světových hudebních hvězd i nadnárodních uměleckých agentur je toho důkazem.
Kromě osvědčené dvojice - Michal Dvořák a Jaroslav Svěcený se na pódiu vystřídala řada špičkových hudebníků. Při velmi originálním spojení klasiky s moderními rockovými a elektronickými prvky se představila světoznámá hráčka na elektrické a akustické cello Tina Guo (USA), která ohromila svou virtuosní a energickou hrou všechny diváky na velkých halových koncertech. Pro další koncerty jí bude alternovat neméně schopná a talentovaná Terezie Kovalová. Houslových partů se ujala velmi talentovaná Julie Svěcená.
Celý hudební tým na pódiu doplnilo excelentní smyčcové Heroldovo kvarteto, kytarista, aranžér a mistr zvuku - Jiří Janouch, kytarista a zpěvák Michal Pelant, violoncellistka Terezie Kovalová, kolegové z Peru Carlo Zegarra a Vlado Urlich na perkuse a indiánské flétny, bicí soupravu skvěle ovládal Martin Kuzma.

Autorem libreta k třetímu pokračování Vivaldianna 2015 aneb Město zrcadel je Tomáš Belko. Návrhy kostýmů pro celý orchestr pocházejí od kostýmní výtvarnice Míši Hořejší Horáčkové, která je pro projekt VIVALDIANNO vytvořila ve spolupráci s módní značkou Pietro Filipi. Prostory pro jednání a meetingy poskytlo krásné prostředí restaurace a baru Cloud 9.
Pod obrazové ztvárnění celého koncertu se podepsal japonský výtvarník, režisér a animátor Kosuke Sugimoto, momentálně působící ve studiu Eallin animation, díky kterému diváci mohli obdivovat unikátní 3D show, jedinou v našich zeměpisných šířkách.
Vivaldianno po velkém česko- slovenském turné pokračuje, díky obrovskému zájmu diváků neustále přidává koncerty v dalších městech.
"Samozřejmě, únava občas přichází, ale spolupráce s celým týmem výborných hudebníků a profesionálů mi dodává energii a spoustu dalších nápadů, takže motivace pohltí veškeré vyčerpání", komentuje autor a producent Vivaldianna, Michal Dvořák.
Termíny