DNB CLASH /w BASSISTAZ - Snookey vs Kan-Jacca

Hudba

Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew.

První testovací díl, který navštívilo přes 400 lidí, se odehrál v létě v kolaboraci rezidentních crews Neuro:lab, Latrod3ctus a Duneni.cz . Ti vytvořili bláznivou show, kde se kolem stolu plného techniky střídali zástupci všech crews a díky speciálnímu zapojení tvořili velmi dynamické mixy. „Prvně jsme nevěděli, jestli to publikum bude schopné pojmout, ale báli jsme se zbytečně. Na místě byla naprosto fantastická atmosféra, lidi pařili jak o život a hlasitě vyřvávali support djům.“ komentuje akci DJ MindGroove z DUNENI.cz crew.

V druhém dílu DNB CLASH tomu nebude jinak, s trochou vylepšení. Na každý další díl bude pozvána jedna ze známějších crew pohybujicích se na české drumandbassové scéně. Zástupci této crew se představí unikátně ve společném setu ze dvou mixů, což může české publikum vidět jen zřídka. 

Hostující crew pro předvánoční díl DNB CLASH jsou DJs, které chcete nejenom slyšet ale také vidět. Jedná se totiž o krásné slečny z BasSistaz crew! Společný setík plný temné i světlé strany DNB si střihnou ze dvou mixů djky Snookey a Kan-Jacca. K tomu se můžete těšit i na speciální rezidentní "clash" set, v kterém se stejným způsobem střetnou představitelé crews mezi sebou. Pro tento díl to budou djs Sn3hura (Latrod3ctus) & MindGroove (DUNENI.cz).

► LINEUP ◄

TBA


►VSTUP // ENTRY◄

>>DO 23:00 60czk, PAK 80czk <<

►LINKS◄

>>http://www.chapeaurouge.cz/
>>http://www.latrod3ctus.cz/
>>http://www.duneni.cz/
>>https://www.facebook.com/dnbneurolab


★ ENG ★

DNB fanatics we are back it with a second continuation of the mad musical project called DNB CLASH!
The first part took place at the legendary Prague club Chapeau Rouge, where we combined four crews (Duneni.cz, Latrod3ctus, Neuro: lab and White Mice) created a crazy show behind a table full of mixing hardware where crews took turns with a circle of friends and versus sets, after a few mixes they were switching as in the gladiatorial arena and formed a continuous mix of diverse caliber DNB.
The second part of DNB CLASH will be no different, only with some improvements...
We were speculating on how to further develop the pre-Christmas sequel of DNB Clash so that it’s not only full of energy but also beauty. 
We chose DJs who will take your breath away not only with their mixes, DJs who you want not only to hear but also to see, we are talking about the beautiful ladies from Bassistaz crew! Joint set full of dark and bright sides of DNB from Snookey and Kan-Jacca !!! :)
We introduced the guests DJ’s and one more improvement of this evening will be an exclusive set which will continue in the upcoming CLASH parties. The set will be from two selected members of the organizing crew and for this episode it will be sn3hura (Latrod3ctus) & MindGroove (Duneni.cz).

Účinkují

Duneni.cz, Neuro:lab, Latrod3ctus, VirCZ, McQuack, Mindgroove, Danoush, Eight Times, Wolfik

Termíny