Do ostravského Avionu zavítala čertovská zima se spoustou pekelných lákadel

Výstava, Pro děti

Letos si adventní nakupování v ostravském Avion Shopping Parku užije celá rodina – zavládne zde totiž po čertech dobrá nálada. S hravým heslem „U nás jsou s čerty žerty“ vstupuje nákupní centrum do předvánočního období, během kterého opět nabídne skvělý doprovodný program a řadu speciálních služeb. Po celý advent bude v pohotovosti například čertovská balící služba nebo šatna zdarma. Skutečným letošním hitem jsou ovšem pravé čertovské dílničky. Zde si mohou děti i s rodiči za asistence veselých čertic upéct vlastní voňavé perníčky. Chybět nebude prodej vánočních kaprů a největší trh s vánočními stromky v ostravském regionu. Všudypřítomnou čertovskou atmosféru pak utvrdí interaktivní čertovské scénky, které se odehrají v prostorách po celém nákupním centru. O adventních víkendech je také možno navštívit čertovský fotokoutek a odnést si milou památku na čertovské Vánoce. 

„Letošní kampaň jsme se opět snažili pojmout především jako ulehčení našim zákazníkům v hektickém předvánočním období. Nabízíme služby, které jim nakupování zpříjemní a usnadní. Zábavu pro rodiny s dětmi zajistí především originální čertovské dílničky, které jsou dostupné denně od 9:00 do 19:00 hodin,“ říká Zuzana Pilipčincová, ředitelka Avion Shopping Park Ostrava.

Zákazníci se mohou také těšit na rozšířený sortiment zboží a nových značek, které byly otevřeny v minulých měsících, například módní značku Stradivarius, Nutrend či italskou módu Nuna Lie. Již tradičně pak obchodní centrum chystá pro zákazníky největší trh vánočních stromečků v kraji, který startuje 1. prosince. Na výběr bude z více než deseti tisíc kusů stromů. Od 18. prosince zde také budou k sehnání vánoční kapři.

„Všechny návštěvníky srdečně zveme k nám do Avionu. Věříme, že se nám podařilo navodit veselou sváteční atmosféru, ve které je radost nakupovat,“ říká Zuzana Pilipčincová, ředitelka Avion Shopping Parku Ostrava.

Termíny