Vánoce v Nebespánu

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika, Kurzy, vzdělání, konference

Vánoce v Nebespánu

Spoustu zábavného vánočního programu pořádají v Nebespánu v Kašperských Horách. Čekají na vás koledy, skvělý svařák, vánoční zdobení andílků a spousta dalších svátečních zážitků.

 

V sobotu 19. 12. si sem odpoledne můžete přijít poslechnout i zazpívat vánoční koledy a dát si výborný svařák. Pro děti i rodiče je ve středu 23. 12. od 17 hodin připraveno odpolední zdobení upečených andílků. Můžete si vyrobit andílky přesně tak, jak si je ve skutečnosti představujete, například s křídly a perličkami. Na Štědrý den nebude chybět výborné vánoční menu a spousta vánočního cukroví. Dárky může Ježíšek uložit pod velký, krásně ozdobený stromek. Přesně o půlnoci se vydejte na mši do kostela sv. Markéty na náměstí, která podtrhne atmosféru tohoto výjimečného dne. V týdnu od 27. 12. se mohou rodiče s dětmi zúčastnit zábavného odpoledního programu s pečením sušenek.

Nebespán pořádá lyžařské školky pro děti all inclusive a půjčovna populárních bobů Zipfy je pro jeho hosty zdarma. Součástí Nebespánu je dobře vybavená herna hned naproti kavárny s klasickými thonetkami a pohodlnými křesílky, kde nabízejí špičkovou kávu, domácí dortíky od nápadité cukrářky a speciality francouzské nebo šumavské kuchyně z regionálních potravin. Na večeři zaběhnete i v zimě ve střevíčkách, v Nebespánu se totiž můžete ubytovat – přímo nad restaurací jsou komfortní apartmány či levné, ale velice útulné bed & breakfast pokoje.

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny