Tristan Crowley (Irsko) a Paula Tebbens (Dánsko/Německo)

Volný čas, Hudba

Tristan Crowley je toulavý písničkář původem z Irska, který jezdí skrz na skrz Evropou a vychutnává si vystupování v malých útulných klubech. Na jeho koncertech v Česku ho doprovodí dánsko-německá pop-folková zpěvačka se stejnou zálibou Paula Tebbens.

Rozhodně přijďte, pokud máte rádi muziku Damiena Rice nebo Markéty Irglové & Glena Hansarda!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ad4fS6ZXhRQ
https://www.youtube.com/watch?v=Ey0jO469LPo

Účinkují

Tristan Crowley (IE)
Hudba irského rodáka je melodickým a poetickým vyjádřením jeho životních zkušeností, reflexí a myšlenek. Tristanovou inspirací zůstává do dnešního dne jeho otec.
Jeho produkce se nedá jednoduše zařadit do určitého stylu, jde spíš o cestu, která zaujme nejedneho posluchače.
http://www.stringedwood.org/co/EN-TristanCrowley.html

Paula Tebbens (DE)
Narozena v Berlíně roku 1989 obklopena muzikanty a tak tomu zůstalo dodnes. Nutkání vyjádřit sebe sama veřejně prostřednictvím hudby započalo v roce 2003 ve Švédsku. Z jejich písniček sálá pohoda a klid folku a vy si tak budete mít možnost poslechnout jedinečný zvuk kytar v podání velkého berlínského talentu Pauly Tebbens.
https://www.reverbnation.com/paulatebbens

******
Tristan Crowley (IE)
Irish songwritter whose music is a melodic, poetic expression of his life experience, reflections and thoughts. He has a genre-spanning range of influences but he cites his surroundings, a good walk and life experiences as his main sources of inspiration, which give his music its unique sound.
http://www.stringedwood.org/co/EN-TristanCrowley.html

Paula Tebbens (DE)
Paula has been surrounded by musicians ever since she was born in Berlin in 1989. The urge of expressing herself through her own music emerged in Sweden in 2003. 
Influenced by Folk, Bluegrass and Western swing from an early age, Paula´s music is identified by a groovy base, on which traces of Rock, Pop, and Blues merge and turn into something powerful and breathtaking, that gives an insight into a world of many spoken words.
https://www.reverbnation.com/paulatebbens

Termíny