OR ~ SNYDER ~ FAT OLD DONALD > 5.12. @ Pohoda

Hudba

Místní Borci uvádějí poslední koncert MB v Pohodě>

Po čertech smradlavej koncert. Fat Old Donald Or Snyder? Kdo z vás byl hodnej a kdo si zaslouží tuhle mikulášskou párty? Doufáme, že vás zlobilo co nejvíc, protože se v Pohodě bohužel uvidíme naposled :-( Jak sme tady s hlukem začali, tak s ním i skončíme!


Účinkují

OR [Praha]
noise rock
http://ornoise.bandcamp.com/
http://ornoise.wordpress.com/

Když se voda valí z kopců, je na útěk pozdě. Nevydrží nic. Tahle kapela přetváří krajinu bez citu jenom zdánlivě. Byli jste někdy na spáleništi po dešti? Takhle to voní na koncertech Or. Už sme je měli tu čest vidět asi třikrát, ale naposled to bylo zhruba před dvěma rukama na vánočním večůrku a začalo se nám prostě stejskat. Teď sou tu zpátky připraveni ukázat, kam se za tu dobu posunuli a jestli nám náhodou po ustájení na Silver Rocket nezpychli. Tomu, ale nic nenasvědčuje a spíše to vypadá, že nás všechny opět sfouknou jako svíčky!

SNYDER
alternative / indie / grunge
http://bandzone.cz/snyder

Na podobnej tip kapely sme fplzni dlouho čekali. Špinavý kytary, chytlavý melodie a hlavně to srdíčko. Adámo, Klička a Andrej, známí například ze Sunstroke či Ubožáka se prostě rozhodli, že začnou tvořit hity bez jakýchkoliv kompromisů. Hrajou prej alternativní indie grunge, tak jim to prostě budem věřit. Všiml si jich i spřátelenej label Slush Records, kde nedávno nahráli debut Lucky Peanut, do kterýho otiskli svý současný životní postoje a hektolitry chlastu vylazený emoce! 

FAT OLD DONALD
psychedelic / noise rock / ambient
https://fatolddonald.bandcamp.com/ (ale maj už nový, nikde nenahraný)

Znáte Superego Kid? No to sou ty, který si už dlouho tajně přejem. A hle, dva z nich a třetí odjinud jsou Fat Old Donald, tedy fúze prog rocku s lehkým ambientem, zacházející až do vod psychedelie, která vás unese do hudebních sfér, ve kterých si budete připadat šíleně, ale zároveň i překvapivě dobře. Neboť prolínající se dlouhé atmosférické plochy s futuristickými prvky a lehce nabuzené kytarové riffy založené na liché rytmice ve vás zanechají ojedinělý zážitek. Tak pravili na fulmůnu, takže to je pravda!

Další písničky:
https://www.youtube.com/watch?v=x4bBaEGPsKA
https://www.youtube.com/watch?v=-QAtRVBBGFk
https://www.youtube.com/watch?v=PmxuTqQ2H8k

Kdy: 5. 12. 2015
Kde: Pohoda Music club, Resslova 17
Vstup: tba
Start: 20:00

Termíny