Petr Bende & Cimbál BIG Band a hosté – Vánoční turné 2015

Volný čas, Hudba, hudba, koncert, volný čas, kultura
Petr Bende & Cimbál BIG Band a hosté – Vánoční turné 2015

17. prosince 2015 od 19 hod - ŠKODA Muzeum, sál L&K Forum

Adventní období se u zpěváka Petra Bende každoročně váže na sérii vánočních koncertů. Projekt, se kterým kapela objíždí sály měst po celé České republice, není žádnou novinkou. Vždyť letošní turné je v pořadí již devatenácté!
Lidová složka programu, kterou dosud reprezentovala Cimbálová muzika Grajcar, bude zachována, ale jak zpěvák slibuje - povznesena ještě výš o zvuk klasického big bandu. Místo muzikantů z Dolních Bojanovic se tak letos představí mladý mistr sólového cimbálu Michal Grombiřík a kapelu doplní desetičlenný dechový Big Band. Vůbec poprvé tak dojde ke spojení kapely Petra Bende, big bandu a cimbálu.
V letošním programu ho doprovodí hned 17 hudebníků. Dětský pěvecký sbor Jiřičky ze ZUŠ Mladá Boleslav propojí koncert s domácím publikem a při celém turné bude hostovat zakladatel legendární skupiny Yo-Yo Band Richard Tesařík, který zazpívá své největší hity a zazní i duet s Petrem Bende. Velkou příležitost představit se a zahrát si před vyprodanými sály dává Bende svému objevu, 13letému chlapci, písničkáři Víťu Štaiglovi.

Vstupné: 320,- Kč, děti do 15 let 160,- Kč

Předprodej na recepci ŠKODA Muzea, otevřeno denně od 9 do 17 hodin a v síti TicketPro.
Termíny