MIKULÁŠ BUDE NADĚLOVAT I V GALERII HARFA

Volný čas, Pro děti

V sobotu 5. prosince 2015 navštíví Galerii Harfa Mikuláš a jeho družina. Kromě drobných dárečků na děti i jejich rodiče čeká pestrý doprovodný program plný her, soutěží a zpívání koled.

Mikulášská nadílka v Galerii Harfa začíná v 16 hodin odpoledne a potrvá do 19 hodin večer. Děti se mohou těšit na zábavné hry, soutěže či malování na tvář, pro rodiče je zase připraven program s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou. Chybět nebudou ani vánoční koledy, které přispějí k pohodové atmosféře a příjemné náladě.

Celý mikulášský program odstartuje v 16 hodin, kdy jsou pro malé návštěvníky nachystány zábavné hry a soutěže. Mikuláš s čertem a andělem se objeví v 18 hodin a všem hodným dětem rozdají drobné dárečky. V průběhu celého odpoledne bude u pódia probíhat zábavný doprovodný program.

Rodiče se kromě radosti svých ratolestí mohou těšit na program, který si pro ně připravila Všeobecná zdravotní pojišťovna. V jejich stánku si mohou zdarma nechat změřit tlak a množství tuku v těle. Dále se od zástupců dozví novinky v nabídce pojišťovny. Partnery akce jsou AKM papírnictví, Bambule a Albert Hypermarket.

Termíny