Autogramiáda charitativního kalendáře DEBRA ČR

Výstava, Volný čas

V pondělí 30. listopadu 2015 od 10 hodin se v prodejně ROSSMANN v ulici Rytířská 24 na Praze 1 bude konat autogramiáda charitativního kalendáře na rok 2016 organizace DEBRA ČR. Jeho zakoupením podpoříte pacienty trpící nemocí motýlích křídel (EB). Kalendáře budou dostupné na všech prodejnách drogerie parfumerie ROSSMANN začátkem prosince 2015. Autogramiády se zúčastní Jitka Čvančarová, Lucie Vondráčková, Simona Krainová, Barbara Nesvadbová a někteří další patroni nově vzniklého kalendáře.

 

 „Nemoc motýlích křídel je velmi těžké a vážné onemocnění. Nedá se vyléčit, ale díky specializované lékařské péči může dojít k významnému zlepšení a zkvalitnění života nemocných osob. Kalendář může být krásným vánočním dárkem, kterým potěšíte nejen své blízké, ale především podpoříte pacienty s EB, protože celý výtěžek poputuje na jejich léčbu,“ říká Jitka Čvančarová, patronka organizace DEBRA ČR.

 

„Jsme velice rádi, že můžeme být prodejce tak krásného kalendáře, který pomůže lidem trpícím nemocí motýlích křídel. Kalendář bude začátkem prosince k dostání v celé síti prodejen drogerie parfumerie ROSSMANN za 599 korun a celý výtěžek z prodeje poputuje na podporu organizace DEBRA ČR,“ říká Kateřina Olšáková, marketingová manažerka společnosti ROSSMANN.

Účinkují

Autogramiády se zúčastní Jitka Čvančarová, Lucie Vondráčková, Simona Krainová, Barbara Nesvadbová a někteří další patroni nově vzniklého kalendáře.

Termíny