Mikulášská nadílka s čerty i anděly na zámku Mníšku pod Brdy

Pro děti

V sobotu 5. prosince se do sklepení zámku Mníšku nastěhují čerti i andělé. Přijde také Mikuláš, který bude nadělovat dětem. Hodné i ty zlobivější si prohlédnou peklo a nebe a jistě neodejdou s prázdnou. Nikdo se bát nemusí.

 

V sobotu 5. prosince se ve sklepení mníšeckého zámku otevřou brány pekelné i nebeské. Tento den se sem nastěhují čerti a také andělé, aby se žádné děti nemusely bát. Čerti totiž trošku straší, ale jsou pod andělským dohledem.

Na Mikulášskou nadílku se jistě děti těší již dlouho. To už mají určitě přichystanou nějakou koledu, písničku nebo básničku, kterou zarecitují. Tak i toho nejmrzutějšího čerta obměkčí a Mikuláše přesvědčí, že navzdory třeba i zápisu v Knize hříchů si nadílku zaslouží. A když ti trošku zlobivější navíc slíbí, že už budou sekat jen samou dobrotu, budou z pekla propuštěny a mohou se i podívat, jak to vypadá v nebi mezi anděly. 

Vstupy do peklíčka i nebíčka si telefonicky rezervujte. Časy vstupů najdete na http://www.zamek-mnisek.cz/kulturni-prehled-1/mikulasska-nadilka-s-peklickem-a-nebickem-277_306cs.html. Můžete pro své ratolesti donést a předat balíček s nadílkou nebo si objednat balíček zámecký.

Termíny