Vaříme podle Herbáře s Rybovou a Winterovou

Volný čas

Ve třetím díle lifestylového bestselleru Vaříme podle Herbáře vám Kateřina Winterová a Linda Rybová představí kulinářské hity z další série televizního pořadu Herbář. Osobně se s nimi můžete setkat v Domě knihy Knihcentrum. Beseda a autogramiáda autorek se uskuteční v pondělí 14. prosince v 17.00.

Inspiraci k přípravě kosmetiky a skvělých jídel z bylin, zeleniny a masa autorky posbíraly při svých toulkách přírodou ve všech ročních obdobích, ve starých kuchařkách, lidové tradici i v po staletí opečovávaných herbářích.  Více než 200 receptů, návodů a kosmetických rad doplňují detailní informace o téměř 40 bylinách, umělecké fotografie Adama Holého a tipy na domácí léčiva od dědka kořenáře Břetislava Nového. Svou troškou do mlýna přispěly i propagátorka biostravy Hanka Zemanová či mistryně světa ve vaření marmelád Blanka Milfaitová. Neméně pozornosti je tentokrát věnováno i udržitelnému rozvoji. Ať tedy žijí byliny, zdraví a inspirace! Potřetí!

Kateřina Winterová se narodila 12. února 1976 v Benešově. Je herečka Národního divadla, držitelka nominace na cenu Thálie a Alfreda Radoka a zpěvačka skupiny The Ecstasy Of Saint Theresa. Má dvě děti.

Linda Rybová se narodila 10. listopadu 1975 v Praze. Vystudovala balet a herectví na pražské konzervatoři. Účinkovala v Divadle Komedie a Pod Palmovkou. Zahrála si ve filmech Tmavomodrý svět či Kytice, popularitu jí také přinesla role v seriálu Ordinace v růžové zahradě a Cesty domů. Se svým partnerem, hercem Davidem Prachařem, má dcery Rozárku, Josefínu a syna Františka.

Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. prosince.

 

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Divadla loutek Ostrava.

 

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Kateřina Winterová a Linda Rybová 

Termíny