Pokračování knihy Dědictví spisovatelky Evy Tvrdé

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

úterý 8. prosince v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

Příznivci spisovatelky Evy Tvrdé, kteří netrpělivě očekávají pokračování knihy Dědictví, se dočkají v prosinci. Setkejte se osobně se spisovatelkou v Domě knihy Knihcentrum v úterý 8. prosince. Po besedě následuje autogramiáda.

Dědictví znovu ožívá. Dramatický příběh ze současnosti přivádí hlavní hrdinku Agátu z Prahy do Slezska, k rodině jejího otce. Agátina snaha dohledat rodinnou historii se dostává do ostrého konfliktu se světem jejího manžela a jejich dětí. Čtenář s napětím sleduje Agátinu nelehkou cestu k pochopení vlastní identity. V příběhu ožívají národnostní a politické konfrontace 20. století, jejichž stíny dopadají až do současnosti. Knihu Pandořina skříňka dotváří soubor povídek, ve kterých vystupují potomci postav z Dědictví. Po deseti letech od prvního vydání Dědictví má čtenář konečně možnost prožít úplné dokončení příběhu.

Spisovatelka Mgr. Eva Tvrdá, ludgeřovická rodačka a občanka se narodila v roce 1963. Povoláním je učitelka.  Její oficiální internetovou prezentaci najdete na http:// evatvrda.cz. Ve svém díle se věnuje hlavně příběhům a osudům lidí na Hlučínsku, zejména žen, ve dvacátém století. Nejznámější je její novela Dědictví, poprvé vydaná v roce 2005, podruhé v roce 2007. V prosinci ji vyjde novinka Pandořina skříňka.

Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. prosince.

 

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Divadla loutek Ostrava.

 

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Mgr. Eva Tvrdá

Další dokumenty k akci

  
Termíny