Sára Saudková – Ta zrzavá

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Nenechte si ujít besedu a autogramiádu Sáry Saudkové v pondělí7. prosince. Známá fotografka představí svou knihu Ta zrzavá.

Kniha Ta zrzavá je až brutálně upřímná a sarkastická zpověď od raného dětství po dospělou současnost. Skutečnost a fikce. Autorka ji popisuje z pohledu malého dítěte, dospívající vzdorovité holky, zamilované ženské, která vstupuje do světa mužů a nestačí se divit. Osudové setkání s Mužem, který ovlivnil její život a kterému ovlivnila život ona. Mateřství bez obvyklých sladkých přívlastků. A blížící se tragédie, ke které se nevratně schyluje. Anebo ne?

Sára Saudková je česká fotografka, manažerka a bývalá dlouholetá přítelkyně fotografa Jana Saudka. Do povědomí české veřejnosti se dostala i díky pořadu Peříčko, který uváděla od dubna 1997 do června 1998. Aktivně a soustředěně fotografuje od roku 1999 a vystavuje po celém světě. Je zastoupena ve švédské kolekci Absolut Art. V roce 2012 byla oceněna International Award of Photography na mezinárodním fotografickém festivalu ve Spilimbergu v Itálii. Příležitostně píše a publikuje povídky, v říjnu 2015 jí vyšla její první, autobiografická kniha s názvem Ta zrzavá.

Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. prosince.

 

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Divadla loutek Ostrava.

 

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

 

Všechny akce jsou ZDARMA.

Účinkují

Sára Saudková 

Termíny