Jóga pro znavené ženy a muže

Volný čas

Chybí vám po pracovním dni pocit svěžesti? Přijďte si pro novou dávku energie, harmonie a radosti. Udělejte něco pro své zdraví a pro lepší náladu. Možná přitom i trochu více poznáte sebe sami a změníte se k lepšímu.

Každá lekce začíná protažením a krátkou relaxací. Následují jednoduchá fyzická jógová cvičení podle systému Jóga v denním životě, která zvládne úplně každý. Jsou zaměřena na protažení i posílení hlavně těch částí těla, které zajišťují jeho správné držení. Slouží i jako prevence bolesti zad. Budeme pokračovat krátkým harmonizujícím dechovým cvičením. Lekci zakončíme delší relaxací nebo meditací na vybraná témata (být svým Vyšším já, odstranění závislostí, modelování ideálního těla, přitahování hojnosti, sebeláska a sebeúcta, očištění od negativní energie…). Zaměření meditací přizpůsobím vašim přáním a potřebám.

Příznivé činky pravidelného a navíc příjemného cvičení pocítíte po krátké době nejen na těle.

Délka 1 lekce: 90 min

Cena za 1 lekci: 120 Kč

Předplatné na 5 lekcí: 500 Kč

Přihlaste se zde: http://www.skolitelka.eu/cviceni/

Účinkují

Lektorka:

Mgr. Hana Borovská Ph.D., je celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 působila jako odborná asistentka na katedře českého jazyka a literatury pedagogické fakulty MU v Brně, kde se především prohloubilo její zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledá a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělí. Společně s Ing. Janem Havelkou je spoluautorkou knihy Cesta z deprese, která vyjde v prosinci 2015. A přes 15 let cvičí jógu:-)

 

Kontakt a více informací:

hana.borovska@gmail.com

www.skolitelka.eu

 

Termíny