Vánoční přáníčka a ozdoby v Kavárně Maluj

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Přijďte načerpat vánoční atmosféru a zároveň si odpočinout od stresu a shonu. Tvoření je určeno především pro děti a jejich rodiče.

Budeme tvořit pod vedením zkušených lektorek z Kroužků a Proužků krásná papírová vánoční přáníčka, vánoční ozdoby, dekorace a mnoho dalšího. Pomůžeme Ježíškovi označit dárky a vyrobíme i krásné visačky na dárky. Tvoření přáníček a visaček bude pro všechny ZDARMA!


Připraveny budou k dekorování rovněž skleněné vázičky a keramická zvířátka, na něž budeme malovat barvami, které se nemusí zapékat, takže bude možné i tyto všechny výrobky si odnést ihned domů. Dále budeme společně malovat a dekorovat připravené andělíčky různými technikami. Cena výrobků bude od 50 Kč.

Těšit se můžete nejen na pohodovou atmosféru, spousty krásných dekorací, ale i na exkurzi do zázemí dílny. Exkurze do našeho zázemí keramické a mozaikové dílny, je velmi oblíbenou součástí jakéhokoliv tvoření nejen pro děti,  kde si ukážeme, jak vypadá pec, a co všechno se nachází v takové hrnčířské dílně. Vysvětlíme si celý proces, kterým keramické výrobky prochází, než je možné si je hotové odnést domů.

Časová náročnost 30 minut - 2 hodiny, záleží na každém, jak dlouho bude mít chuť tvořit :-)

K dispozici bude zdarma voda a ovocná šťáva, džusy a horké nápoje bude možné na místě v případě zájmu zakoupit. S sebou je možné si přinést jakékoliv občerstvení.

 

Termíny