ŠANCE STÁT SE NOVOU ČESKOU MISS JE PO ROCE ZNOVU TADY! NEVÁHEJ A PŘIJĎ VE ČTVRTEK NA CASTING DO PALÁCE PARDUBICE

Volný čas

Již tento čtvrtek 12. listopadu 2015 začne ve 14 hodin v Paláci Pardubice regionální casting soutěže Česká Miss 2016. Využij příležitost nastartovat svou profesionální kariéru a nech se objevit profesionály v oboru! Castingu se zúčastní úspěšná česká modelka, moderátorka a také patronka soutěže Iva Kubelková. Programem, který mohou naživo v atriu Paláce Pardubice sledovat všichni návštěvníci, provede oblíbený moderátor a pardubický rodák Pavel Cejnar. V průběhu odpoledne navíc vystoupí nadějná česká kapela Come and Play.

 „Věřím, že castingové odpoledne v Paláci Pardubice si užijí jak soutěžící dívky, tak i naši návštěvníci. Šance, že budou osobně přítomni zrodu nové České Miss, je totiž vysoká. Kromě toho jsem přesvědčená, že půjde o příjemně strávené odpoledne v dobré společnosti. V porotě totiž zasedne Iva Kubelková a castingovým programem provede vždy vtipný a pohotový Pavel Cejnar,“ říká Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka Paláce Pardubice, a dodává, „registrace účastnic castingu začíná ve 13 hodin a hlavní program zahájíme o hodinu později.“

Jediné kritérium pro účast v soutěži je věková hranice 18 až 24 let, která je nastavena světovými soutěžemi krásy. Regionální casting České Miss se skládá z celkem tří kol. Na začátku se dívky představí odborné porotě v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou a patronkou České Miss Ivou Kubelkovou. Porota společně vybere dívky postupující do druhého kola, během něhož budou adeptky na korunku krásy profesionálně nalíčeny, učesány a absolvují fototesty a promenádu v plavkách. Porota následně provede další výběr a do závěrečného třetího kola pustí jen ty nejlepší z nich. Během posledního kola dívky absolvují osobní pohovor s porotci. Ti nehledají pouze hezkou tvář, ale silné a sebevědomé ženy, které chtějí jít příkladem a být tak motivací pro další dívky. Na závěr castingu porota vybere a oznámí semifinalistky České Miss, které automaticky postoupí do celostátního semifinále.

Ze sedmi regionálních castingů v šesti městech České republiky se do semifinále probojuje 50 dívek, galavečera České Miss se zúčastní finálová desítka. Finalistky čeká zahraniční soustředění v Thajsku a řada tréninků a školení. Finálový večer je významnou společenskou událostí, kterou živě přenáší televize. Dívky soutěží o tituly Česká Miss, Česká Miss World, Česká Miss Earth a řadu věcných cen.

Termíny