Na food festivalech si i celiaci přijdou na své s Nominalem

Výstava

Na jednotlivých místech republiky se v posledních letech zabydlely různorodé trhy či veletrhy opěvující lokální prodejce. Ať už na některý z nich narazíte na místním náměstí nebo v parku, určitě nepřehlédnete davy lidí, které značí, jak velkou oblíbenost u nás mají. Možná i proto se hned vedle nich začaly pořádat festivaly více specializované na zdravou výživu, potraviny pro celiaky nebo diabetiky. Do konce roku máte ještě několik příležitostí na ně narazit.

 

 

Největší potravinový trh na Moravě

Volný sváteční den uprostřed pracovního týdne je jako stvořený k návštěvě nějaké společenské události. Ať už v dopoledních nebo odpoledních hodinách, kdy člověk nemá moc daleko k hladu, se doslova nabízí dát si něco zdravého k snědku. Kolemjdoucí s ovocnými koktejly a kdejakými lahůdkami v ruce vás vtáhnou do prostoru plného českých pochutin. Pak už se člověk dobrovolně nechává strhnout celkovou atmosférou mnohdy zcela neznámých lokálních pokrmů, takže ochutnává a popíjí dokud mu žaludek dovolí. Tak takto nějak může vypadat i naše návštěva FoodParku v Brně.  Příští festival na vás bude čekat 17.11. od 10:00 do 17:00 hodin.

 

U stánku české společnosti Nominal můžete ochutnat některé bezlepkové produkty z řady Pro zdraví…Zároveň pro vás budou připravena výhodná balení a akční ceny u veškerých potravin.

 

Do bezlepkového sortimentu Nominal patří:

•        Pět druhů kaší Nomina – jáhlová, pohanková, rýžová, čiroková a lahodná

•        Směsi na chléb Pro zdraví… -  s celozrnnou pohankou, s lněnou vlákninou, se sójovou vlákninou či směs na rustikální chléb

•        Bezlepková mouka Nomix

•        Rýžová mouka instantní

•        Kukuřičná strouhanka instantní

•        Směs na Jáhlové těsto

•        Směs na Bramborové těsto

 

Více o akci se dozvíte na stránkách http://www.foodpark.cz/

 

Výrobky společnosti Nominal se svým charakterem řadí mezi zdravou a bezlepkovou stravu. Na jejich webových stránkách www.nominal.cz a na facebooku www.facebook.com/NOMINAL.zdrava.vyziva se o produktech Nominal můžete dozvědět více.

Kontakty

www.nominal.cz

Termíny