LORRAINE [At] ~ LASTOFMYKIND ~ SOLAR BLAZE [At] > 6.11. @ Pohoda

Hudba

Místní Borci uvádějí>

Přijměte pozvání na stylové putování mezi Vídní a Prahou. Mezi post punkem, post rockem a psychedelií. Ano, jsme vypočítavý a tajně doufáme, že nám tato unikátní kombinace přivede fanoušky všech zmíněných žánrů. A kdyby náhodou ne, tak to bude jako vždy a stejně si to nenecháme zkazit a užijeme si to. Z Vídně si to k nám namíří Lorraine a Solar Blaze, aby se sešli v Pohoda Music clubu s u nás dobře známými Lastofmykind a zahráli tento velice nerovný boj.

LORRAINE [At]
post punk / new wave
https://lorraine-theband.bandcamp.com/

Znáte to. Sychravej podzim, na každým kroku čeká depka a ty by si nejradši strávil páteční večer někde daleko od lidí. To by byla ale velká chyba, jelikož bys přišel o setkání s Lorraine. Na první pohled nenápadnou slečnou, pocházející z Vídně, kterou společně před pár lety vytvořili Andreas, Daniel, Martin a Paulo, když zrovna neměli do čeho šťouchnout. Jejich společná láska byla natolik silná, že jim ukázala cestu k hudbě. A co se nestalo, tajemná dáma z neznámých důvodů zmizela z jejich životů a zanechala po sobě jen vzpomínky… Ty ale nezůstali ležet ladem a postupně se v jednej garáži transformovali v post punkem a new wavem navoňenou kapelou. Lorraine. A nebo to bylo všechno trochu či úplně jinak? 

Jejich 3 písničky na živo tu:
https://www.youtube.com/watch?v=qbtwkQJjLpU&feature=youtu.be

LASTOFMYKIND 
post rock / progressive
http://bandzone.cz/anotherkind

Tak do třetice všeho dobrého a opět v Pohodě, ikdyž původně mělo bejt všechno trochu jinak…Z jejich hudby čiší upřímná radost ze hry, lehkost a s přihlédnutím k tomu, že jim je všem lehce přes 20 technicky to zvládaj skvěle. Pro představu znějí tak trochu jako Maybeshewill, God is An Astronaut či Lost in the Riots v začátcích, takže pokud jim nadšení vydrží, maj toho před sebou skutečně dost a my je tady moc rádi vítáme! Minule i předminule se jim v Pohodě moc líbilo, tak je přiďte podpořit znovu ať se rádi vracej hoLOMCI!

Tu víc:
http://lomk.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=J4cfCPMItlU
https://www.youtube.com/watch?v=vj0ujgSl6ps

SOLAR BLAZE [At]
psychedelic / space rock
http://solarblaze.bandcamp.com/releases

Občas se všecko zamotá a spojí ve fungující celek i původně nekompatibilní části jako je tomu právě teď. Nejdříve punk, poté post rock a do třetice aby se to nepletlo přidáváme psychedelic space rock. Už delší dobu si stojíme za tím, že mít všechny kapely na koncertě jako přes kopírak je nuda. Kapely pak vykrádaj sami sebe a nikam se to neposouvá. Takže nám večírek odpálí shodou náhod opět Víděňská banda psychedeliků Solar Blaze. Takže jeden by řek, že se se slečnou Lorraine musí znát. A vono ne! Jejich cesta do Plzně vede skrze lomky a my se těšíme!

Jak je to spoko uvidíte třeba tady:
https://www.youtube.com/watch?v=oo6AH5ULFfs

Kde: Pohoda Music club
Kdy: 6.11. / pátek!
Start: 20:00
Vstup: 100,- a více

https://www.facebook.com/events/713990082064249/

 

Termíny