NEJEN TANEČNÍ VEČER S ŽIVOU HUDBOU

Volný čas, Hudba
Dovolujeme si vás pozvat na další páteční večer s živou hudbou! Premiérový taneční večer se nám velmi vydařil a protože se líbil nejen nám, ale i vám, řekli jsme si, že ho prostě musíme zopakovat.

Využijte jedinečné příležitosti si poslechnout živou taneční hudbu, zopakovat taneční kroky a načerpat novou energii, která po minulé zkušenosti určitě nebude chybět. Můžete se těšit i na drobné občerstvení.

O kvalitní hudební doprovod se po celý večer bude starat nová energická taneční kapela Rose Melody Štěpána Růžičky.

Těšíme se na vás
Účinkují

Rose Melody Štěpána Růžičky je nová mladá taneční kapela navazující na tradici velkých tanečních orchestrů v malém balení (7 hráčů), která hraje všechno od 30.let po současnost.

Věříme, že společenský tanec je opět v módě, ale je nedostatek hudebních těles schopných zahrát všechny taneční rytmy, proto od nás neuslyšíte pouze polku či valčík, ale můžete si zatančit i další, jak standardní tance – waltz, tango, slowfox, quickstep, tak latinskoamerické tance – jive, cha-cha, rumba, samba, paso doble. Nebude samozřejmě chybět ani blues/slow rock či rock'n'roll. Na zvláštní přání však dokážeme zařadit i další méně tradiční taneční rytmy (např. bachata, merengue). Tyto rytmy si vypůjčujeme z různých hudebních žánrů (swing, jazz, blues, pop, rock, country, klasika, rock'n'roll a dokonce i z lidové hudby). Zároveň však v našem repertoáru můžete nalézt i autorské skladby, samozřejmě v rytmech, na které můžete tančit.

Hrajeme v obsazení: trubka, pozoun, tenor saxofon/klarinet, piano, kytara, kontrabas, bicí + zpěv.

Termíny