Markéta Harasimová s Vražednou vášní

Volný čas

Markéta Harasimová představí ve čtvrtek 26. listopadu v 16.00 titul Vražedná vášeň. Po besedě s autorkou následuje autogramiáda.

 

Vražedná vášeň Rodící se milostný vztah Liliany a Artura krutě poznamená hrůzný zločin. Oba pracují pro laboratoř vyvíjející revoluční lék proti rakovině – a právě o ten má zájem neznámá skupina zločinců, která se nezastaví před ničím. Vzrušující momenty, které Lil a Artur prožívají, nejprve naruší záhadné zmizení jejich kolegy, jenž za své vědomosti zaplatí životem. Sympatický, byť občas poněkud neortodoxní policejní komisař Ivan Hokr začíná pátrat po bestiálním vrahovi, který je však vždy o krok napřed. A krátce nato je unesen i Artur. Liliana se zmítá ve strachu o život milovaného muže, zatímco Hokr s kolegy bezvýsledně hledá pachatele. Smrtelné nebezpečí ovšem číhá také na Lilianu – a ten, který zpovzdálí tahá za nitky, je možná blíž, než by ji vůbec kdy napadlo.

 

 

Markéta Harasimová pocházející z Krnova se po studiích začala věnovat profesi obchodní manažerky, poté tuto oblast opustila a zaměřila se na psaní na profesionální úrovni. Od roku 2010 je vdaná a v současné době žije s manželem v rodinném domku na jihu Moravy, kde vznikají její nová díla. S psaním začala již na střední škole, a první knihy byly zaměřeny na dívky. Dnes vydává úspěšné romány pro ženy, ale i muže, v nichž se obvykle zaměřuje na problematiku vztahů současné doby, nelehké lidské osudy a nejrůznější problémy, jež dnešní svět přináší do života nás všech.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029.

 

Účinkují

Markéta Harasimová

Termíny