Konec prokrastinace

Volný čas

Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného? Cítíte občas i vy, že jste se dostali do prokrastinačního začarovaného kruhu? Pak si nenechte ujít besedu a autogramiádu publicisty a autora knihy  Konec prokrastinace Petra Ludwiga. Autor opírající   se   o   poslední   vědecké   výzkumy   světových   univerzit   z   oblasti   lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno?

 

Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit  z  oblasti  lidského  rozhodování,  motivace  a  produktivity,  přináší  odpověď  na otázku, kterou si klade každý z nás: jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Poznatky a metody popsané v Konci prokrastinace již několikátým rokem pomáhají tisícům lidí, kteří se účastní školení, přednášek či osobních konzultací pod vedením Petra Ludwiga a jeho kolegů z GrowJOB institutu. Díky několika letům zdokonalování know-how a sbírání zpětné vazby vznikly antiprokrastinační nástroje použitelné kýmkoliv a to téměř v jakékoli fázi života.

 

 Petr Ludwig se zabývá bouráním polopravd a mýtů v oblasti osobního rozvoje. Za tímto účelem  založil  vzdělávací  institut  GrowJOB,  který  převádí  aktuální  vědecké  poznatky z oblastí motivace, rozhodování a efektivity do každodenní praxe lidí a firem. Má za sebou přes 10 000 proškolených a stovky individuálně konzultovaných lidí. Za své životní motto si zvolil citát Alberta Einsteina: „Člověk, který jde s davem, se obvykle nedostane dál než samotný dav. Ovšem člověk, který dokáže dav opustit, se může dostat na místa, na kterých ještě nikdo nikdy nebyl.”

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029.

Účinkují

Petr Ludwig

Termíny