Terapeutka, lektorka a spisovatelka Zdeňka Blechová

Volný čas

Přednáška  autorky  zabývající  se  poradenskou  činností  v  oblasti  mezilidských  vztahů, nemocí a zaměstnání Zdenky Blechové vám poradí, jak porozumět sobě a dětem, co je dobré si uvědomit a o čem nevíme. Zdenka Blechová vám ukáže, jak přistupovat k dětem a k sobě ve vzájemných vztazích.

 

Kniha Zdenky Blechové "Jak porozumět sobě a dětem” zaznamenala velký ohlas, a proto vychází již ve třetím vydání. Kniha s humorem i s moudrostí ženám vysvětluje, jaký přístup zvolit k sobě a k dětem. Jak říká sama autorka: „Udělala jsem ve výchově mnoho chyb, které jsem musela v dospělosti řešit ve vztahu s dcerou. Ale díky uvědomění svých chyb jsem došla k poznání, že moje dcera mě učí a ne já ji.” Děti nyní učí starší generaci „se mít rád” a starší generace tím, že se začne mít ráda, učí děti odpovědnosti.

 

Zdenka Blechová je úspěšná autorka mnoha knih, vykládacích karet a meditačních CD. Vydává od roku 2003 svůj časopis Mysteria tajemna a pořádá přednášky a semináře po celé republice. Zabývá se mezilidskými vztahy, přijímá channelingová sdělení, která vkládá i do svých knih. Radí lidem do celého světa prostřednictvím Skypu. Zabývá se poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, nemoci, zaměstnání a v dalších otázkách života pomocí channelingu, tarotu, numerologie a psychologie.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029.

Účinkují

Zdeňka Blechová

Termíny